Site similar Jasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Dylora » 31 Oct 2014, 19:40

Buna,

Am inceput cu Jasmin si am stat doar pe Jasmin pana acum, din anumite motive este necesar sa ma "transfer" pe alt site.
Aveti idee ce alt site este similar cu Jasmin, nu as dori ca impactul sa fie prea mare.
Vreau sa functioneze in acelasi fel ca si Jasmin, cu freechat, prv etc.

Multumesc,
Dylora

Mesajde GlamourFoto » 31 Oct 2014, 19:48

Sunt multe siteuri "similare" cu jasminul din punct de vedere al sitemului free chat pvt.

Pot enumera:

Xlovecam
Imlive
Streamate
Cams
F4F

Mai sunt si alte siteuri.

Lista completa cu toate siteurile care exista o gasesti aici:
lista-site-uri-adult-video-chat-f9.html

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Dylora » 31 Oct 2014, 19:55

Lista e citita si ras citita.

In principiu le stiu pe toate, dar nelucrand decat pe Jasmin dintre atatea optiuni nu stiu pe care sa o aleg.

Xlovecam pare dragut, oare e cel mai potrivit ?

Care are trafic mai mare?

Multumesc,
Dylora

Mesajde JustModel » 31 Oct 2014, 22:58

Dylora, pina nu incerci,nu vei afla niciodata care e mai bun pentru tine personal.
Citeste forumul atent, sunt multe discutii de genul "ce site imi recomandati?", deschide siturile,vezi cu ce se maninca si fa alegerea corecta.
succese
JustModel
User Activ
User Activ

Mesajde Dylora » 31 Oct 2014, 23:52

Acum lucrez la profilul de pe Xlover, pare interesant site-ul, ramane de vazut cum este cu traficul.
Dupa cum spuneam pana acum am lucrat pe Jasmin, si m-am mulat perfect, zic eu, de aia vroiam sa imi recomandati ceva cat mai asemanator.
O sa vedem ce va iesi cu Xlover,

Multumesc,
Dylora

Mesajde black&white » 01 Noi 2014, 11:16

Site-uri asemanatoare cu Jasmin-ul (in sensul ca sunt free-private) pe care ai mai putea sa le incerci:
-cams.com- aici ai varianta nude in care poti sta cand esti in privat pe jasmin si care merge binisor si din punctul meu de vedere cea mai buna combinatie cu jasminul.
-imlive.com-poti iesi din free area daca ai privat in alta parte, dar e un site destul de complex si nu prea iti intra membrii direct in privat, trebuie folosit free-ul cat de mult poti si sa profilul membrilor e diferit de acelora de pe jasmin.
-streamate- e free-private, are trafic bunicel, membrii nu sunt asa de nesimtiti ca pe jasmin, cerintele in privinta decorului si a fotografiilor mult mai reduse. Insa nu ti-l recomand in combinatie cu jasminul fiindca nu are privat direct si consuma destul de multe resurse. E un site pe care merita sa-l tii ca principal, daca renunti la jasmin.
black&white
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj