Site cu posibilitate configuratie webcam

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde mimy » 11 Oct 2016, 03:30

stie cineva un site cu aceeasi configuratie ca a vechiului "Webcams.com"? am reusit sa lucrez fara probleme atatia ani, cu o imagine clara pt ca toate siteurile pe care le deschideam , le "fixam" daca la urma deschideam webcams.com. si imaginea ramanea clara , fara probleme. acum de cand au schimbat pe mydirtyhobby, si si-au schimbat si posibilitatea de a-ti configura singura setarile webcamului (sunt cateva dar la o rezolutie maxima si ma misc prea in reluare), nu mai pot sa imi fixez clar imaginea pe restul siteurilor. si xlovecam are posibilitatea de a-ti alege singura setarile webcamului dar nu stiu de ce , nu pot ramane cu situl ala deschis decat 3 secunde cu imaginea clara , apoi se pixeleaza maxim, si pixeleaza imaginea in lant pe toate siteurile. trebuie deschis alt site dupa el ca sa "fixez" imaginea, sa nu se pixeleze. sper ca nu vorbesc in dodii , cine a lucrat in stilul asta stie despre ce vorbesc. un sfat , va rog, care cunoaste?
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde readyforyou29 » 11 Oct 2016, 17:13

Nu ne-ai spus pe ce lucrezi si cu ce lucrezi. Configuratie etc. Din ce zici pare a fi timpul pentru un upgrade de pc.
readyforyou29
User Activ
User Activ

Mesajde Iuliana90 » 19 Oct 2016, 21:19

Buna, eu stiu ca Xlove are un ghid complet din acest punct de vedere fa-ti un cont si vei gasii acolo toata documentatia.
Bafta.
Iuliana90

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj