Site care plateste chiar daca nu ai privat?!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Estefanye » 19 Mar 2014, 01:39

Am tot auzit de curand ca exista site uri care te platesc chiar daca nu ai privat,in 8 ore ceva de genul 40 $..dar nu am gasit nimic concret pe internet .Stie cineva ceva de asa ceva? :)
Estefanye

Mesajde BrattyPrincess » 19 Mar 2014, 02:55

Eu am auzit că sunt niște site-uri unde nu trebuie nici măcar să stai online.
BrattyPrincess
User Activ
User Activ

Mesajde dulcyka_sexy » 19 Mar 2014, 03:30

puntocams.com este un site nou, unde da, primesti bonus pt orele lucrate, atat in free chat, cat si in pvt chat....trebuie sa faci cel putin 100 de ore pt minimul de bonus platit..bafta la... bonus...daca va multumeste asa
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde Estefanye » 19 Mar 2014, 21:48

BrattyPrincess scrie:Eu am auzit că sunt niște site-uri unde nu trebuie nici măcar să stai online.

era nevoie de ironie?:) asa am citit pe internet si am vazut multe studiouri atrag fetele cu asta..primisem si o propunere de undeva si vroiam o parere,mersi oricum!
Estefanye

Mesajde mandolina69 » 19 Mar 2014, 23:38

Nu ii mai baga in seama , se cred mari destepti/destepte in fata unor monitoare , nu stiu sa ajute dar sa ceara ajutor stiu , uite si unul din partea mea: www.camplace.ro
mandolina69

Mesajde BrattyPrincess » 20 Mar 2014, 01:05

Da. Era nevoie de ironie.
Din ironia mea poți învăța ceva.
Din "ajutorul" celor ce îți recomandă site-urile astea ai de învățat puțin spre deloc. Mare paradox, eh?
Personal mi se rupe dacă tu vei trata jobul ăsta cu seriozitate, şi mai ales la nivelul la care ar trebui, sau dacă te vei mulțumi cu 3 bani de bogdaproste că petreci nuştiucât online fără privat - fiecare îşi cunoaşte prețul - dacă rămâi în breală, deşi mă îndoiesc din felul în care abordezi problema, te rog să revii asupra postului admițând necesitatea ironiei.
BrattyPrincess
User Activ
User Activ

Mesajde kittypuff » 20 Mar 2014, 05:21

BrattyPrincess, nu e ok sa iti impui modul tau de lucru pe alte modele. Cand inca exista homecams, il aveam in permanenta deschis pe langa cele 2 siteuri pe care lucrez eu. Nu prea bagam in seama ce se intampla acolo dar tot faceam 200 extra pe perioada din cateva pvt-uri si plata la ora stata online :) Daca PC-ul iti permite astfel incat sa nu iti afecteze munca si daca oricum stai online, go for it ! :)
kittypuff

Mesajde BrattyPrincess » 20 Mar 2014, 12:19

1. Eu nu am impus nimic nimănui.
2. Nu am auzit despre acest homecams, dar din exprimarea ta deduc că nu mai există, corect?
Oare de ce?

E la mintea cocoşului, un site care plăteşte pentru orele state online nu face asta din iubire şi compasiune pentru tinerețea şi timpul irosit al modelelor. Face asta ca să agațe cāt de cât, să te atragă să munceşti acolo - un site cu o aşa strategie e clar că la capitolul membrii şi trafic are probleme, altfel modelele ar sta online pentru că într-adevăr au de treabă, nu momite de 0.50 cenți - nu mai adaug şi că aceste modele care "îl țin acolo în bară" nu vor livra ce trebuie puținului trafic existent, membrii nu se vor fideliza, astfel încât se crează un cerc vicios.

E opțiunea fiecăruia unde îşi pierde timpul sau la ce preț îl evaluează.
BrattyPrincess
User Activ
User Activ

Mesajde kittypuff » 20 Mar 2014, 13:00

Exact asta e ideea, cui ii pasa de iubire şi compasiune unui site, atata timp cat tie ca model iti aduc un plus la venit, fara ca tu sa iti pierzi vremea ? Homecams a fost cumparat de Streamate insa ideea era ca daca tu oricum esti in fata camerei, dar bineinteles cu atentia indreptata pe site-ul care iti aduce tie venitul principal, de ce sa nu ai in bara deschise inca 2-3 care iti aduc cate 400-500$ pe luna....asa doar ca sunt acolo?
Spor la bani!
kittypuff

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj