Sfaturi in legatura cu chaturbate in combinatie cu mfc

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Ionelya » 14 Oct 2016, 23:42

Buna....nici nu stiu cum sa incep.....am ceva ani in acest domeniu.....lucrez singura de acasa ...nu am vorbit cu nimeni despre asta.....sunt foarte inchisa in mine iar zilele astea sunt foarte dezamăgită. Am avut zile foarte bune(atât cat pot fi pe mine cred ca pt multe dintre voi nu ar fi considerate bune)si deodată nimic. Mentionez ca lucrez doar pe mfc si acum as vrea sa imi fac cont pe chaturbate. Fiind la pământ cu psihicul am inceput sa caut aici pe forum discutii si asta m.a ajutat sa inteleg mai multe printre care si ca voi aici sunteti foarte ok si chiar ajutați si sunteti de mare folos. Daca puteti sa imi dati un sfat in legătură cu chaturbate in sensul ca nu stiu daca o sa pot fi atenta pe ambele sau ce atitudine sa am la inceput sa stau doar pe cb.va multumesc,si mi-ar placea sa țin legătură cu voi si sa fiu la curent cu tot ce e nou ....sau vechi ....numai sa nu mai fiu singura
Ionelya

Mesajde eldiablo » 15 Oct 2016, 06:52

Bine ai "sosit" in comunitate , in alta ordine de idei daca ai ceva vechime pe mfc nu are rost sa renunti la el , lucrul in paralel pe 2 site-uri este intradevar mai greu dar nu imposibil , acorda macar in primele zile 1-2 ore extra ( la inceputul programului ) doar pentru chaturbate ca sa te familiarizezi cu optiunile site-ului .In rest ....de la mine multa bafta + sper sa-si faca una din colegele noastre care lucreaza efectiv pe chaturbate putin timp si sa-ti ofere niste sfaturi de inceput mai punctuale .Weekend placut
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde Ionelya » 15 Oct 2016, 09:06

Iti multumesc eldiablo si sunt foarte încântată ca v-am gasit.....cat despre sfaturi astept cu nerăbdare. Va multumesc tuturor!
Ionelya

Mesajde WebModelMedia » 20 Oct 2016, 14:06

MFC si Chaturbate avand la baza aceeasi tipologie de membrii si modele , nu ti-ar fi foarte greu sa lucrezi pe amandoua.

Dupa cum a zis si eldiablo , invata site-ul (aplicatii, boots etc) , vezi ce tipuri de show-uri merg si incearca sa le adaptezi pe tipologia ta de model.

La fel ca si la MFC, trebuie sa-ti construiesti o baza cat mai mare de followeri si sa stii sa-i tii "entertained" la tine in camera prin diferite jocuri/showuri .
WebModelMedia
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj