Sfaturi imlive

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde black&white » 05 Mai 2016, 19:54

IML e unicul site care recunoaste oficial si deschis (politicos ce-i drept!) ca reduce si redirectioneaza traficul. Din punctul meu de vedere nu e un site pe care sa-l tii ca site principlal, nu mai zic de exlusivitate, decat daca esti un model vechi cu zeci de regulari. In rest, al doilea, al treilea site si ce pica pica ce nu noroc bun. Daca nu vrei sa stai pe Jasmin, atunci Streamate e o alternativa ok. Ai acelasi procent ca si pe iml dar traficul e mult mai ok. Cams-ul e si el o varianta mult mai ok in comparatie cu iml, insa mai nou cams-ul se duce din ce in ce mai mult inspre zona de tips si nu stiu cat de mult ti-ar conveni tie, totusi in ciuda acestui fapt inca poti face mult mai multi bani din private decat pe iml, in opinia mea. Bafta.
black&white
User Junior
User Junior

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj