Sfaturi gratuite webmasteri incepaturi

Pentru webmasteri, in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteri pentru adulti sunt bine veniti

Mesajde alxxx_is » 22 Noi 2014, 06:06

Daca sunt modele, care au habar ce inseamna a fi webmaster si au nevoie de mici sfaturi, intrebari, imi pot trimite mesaj si le voi raspunde in limita timpului disponibil.
alxxx_is

Mesajde JasmineHott » 20 Iul 2015, 22:11

Pei in primul rand cum adica sa fi webmaster ???

Si ce avantaje/dezavantaje as avea ?
JasmineHott

Mesajde GlamourFoto » 20 Iul 2015, 23:20

Daca vrei sa ajuti in adevaratul sens poti sa raspunzi public pe topic, astfel incat topicul sa fie de real folos tuturor celor care il citesc.

Faptul ca vrei sa atragi lumea pe PM mie imi pare ciudat, eu personal as fi rezervat si as avea mare grija mai ales ca modelele au multe de pierdut.

Spor acolo in tot ce faci
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde andromaca_mulge_vaca » 21 Iul 2015, 04:05

alxxx_is scrie:Daca sunt modele, care au habar ce inseamna a fi webmaster si au nevoie de mici sfaturi, intrebari, imi pot trimite mesaj si le voi raspunde in limita timpului disponibil.

aici lumea se ajuta GRATIS si in mod PUBLIC si fara sa impuna conditii .
nu la un colt de cotitura .

poate anuntul tau era mai potrivit pe alt site, Anuntul.ro gen.

dar daca vrei sa-ti impartasesti intelepciunile , patria iti va fi recunoscatoare, scrie-ne un topic pur si simplu ....... in limita timpului disponibil ... si ne vom umple de cultura .... in limita timpului disponibil.
andromaca_mulge_vaca
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Webmasteri Adult

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj