Sfaturi foarte importante: Site-ul studioului

Pentru webmasteri, in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteri pentru adulti sunt bine veniti

Mesajde Evander » 25 Feb 2015, 19:36

Amuzant, pe Win il bantuie fantomele trecutului. Nu pe tine te-am reclamat ci pe Isa, incidentul a fost unul minor si nu are rost sa intru in detalii. Am facut-o pentru ca am vrut sa ma lamuresc cum stam cu corectitudinea pe forumul asta. M-am convins, stam bine.

Poate totusi intr-o zi cu soare si fara eclipsa, revenim la subiect. Sau mai bine zis reveniti, eu nu o sa ma mai bag.
Evander
User Junior
User Junior

Mesajde sph » 25 Feb 2015, 19:43

Eu nu mai inteleg nimic. Esti Pumpy ala sau nu? Si ce ma intereseaza de fapt cu adevarat: mai porti sapca?
sph
User Junior
User Junior

Mesajde WinXPfather » 25 Feb 2015, 19:54

Eu habar nu am concret daca ai reclamat sau nu, tu ai zis-o acum. Eu doar am zis de un mod de operare a lui pumpy. Ce vei face pe viitor. Pe mine ma eviti ca stii ca ai disparut de fiecare data dupa ce m-ai calcat pe mine pe bombeu. Probabil asa va fi si acum.

Da sph, daca el e, de asta a zis suspiciuni rezonabile, a evoluat mult. 2 persoane mi-au zis de mult ca e pumpy, comportamentul si reactiile sunt identice, dar scria ok si nici nu a spus prostii, doar acelasi aer superior si boala pe veterani. Dupa cum vezi refuza, cat nu face dovada ca ma insel, eu personal voi trata ca atare.

E fff adevarat, forumul nu e corect cu arogantii mincinosi, cu cei care urasc cu prejudecata si cu mironositele cu 2 fete asa cum esti tu Evander. Te plangi ca un bulangiu de sph ca nu stiu ce confesiuni nu a facut ca e dualitate asta in timp tu ce faci cu adevarat asta.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde sph » 25 Feb 2015, 20:20

Cred ca stiu ce s-a intamplat. Sepcalica a simtit ca ii dau dreptate la unele chestii pe care le-a zis (inclusiv cateva idei despre Chaturbate), dupa care a zis ca si-a gasit aliat. Dar, din pacate pentru el, ii intepa pe ceilalti de pe forum in timp ce pe mine ma pupa in fund prin topicuri. Urasc genul asta de oameni. Cineva, fie-i tarana usoara, a zis cu multi ani in urma pe un forum ceva de genul "nu ne mai pupati in cur ca ramaneti cu floci intre dinti" si chiar a devenit litera de lege in unele comunitati. De aia m-am si luat de el ca e nesimtit.

Una e sa ma aprobi, sa completezi, sau sa ma contrazici pentru ca are relevanta cu subiectul si alta e sa ma pupi in cur si in acelasi timp sa arunci nejustificat cu cacat in ceilalti. Credeai ca o sa-ti tin partea daca ma pupi in fund? Dupa care a inceput sa manance cacat cu polonicul ca i-am vandut eu gogosi in pm-uri. Saraca pasarica, a vrut sa se razbune pe nenea ala rau care l-a dojenit :(

Si totusi... mai poarta sapca?
sph
User Junior
User Junior

Anterior

Înapoi la Webmasteri Adult

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj