Un sfat, va rog!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde wrongturn2020 » 21 Iun 2017, 20:14

Buna, lume! Am si eu nevoie de un sfat. Va rog mult nu-mi sariti in cap. Cam 3 ani am lucrat pe sfantul Jasmin si totul a fost ok..toate bune si frumoase...insa de ceva timp pur si simplu stau doar in free. Efectiv nu mai merge nimic, zero, nu stiu ce sa-i mai fac. Avand in vedere ca fac chat part time si nu am pretentii la sume mari (1500$/perioada e ok)...ce alte site-uri pe care sa ating suma asta in aproximativ 50-60 ore pe perioada imi recomandati? Multumesc in avans pt raspunsuri. Mentionez ca nu am incercat site-urile cu free dar la cum na stiu nu cred ca m-as simti bine acolo si nu cred ca as face performanta si m-as dempraliza si mai tare.
wrongturn2020
User Junior
User Junior

Mesajde danezuL » 21 Iun 2017, 21:47

Chat part time si de succes, eh, cam greu sa cred.
Altele se rup peste 10h sa faca 3000 lunar, acuma depinde de fiecare desigur.
eu sunt de parere ca timpul online e cel mai pretios :).
In astia 3 ani tu ai lucrat part time? si faceai sume?
sau de cand lucrezi part time ti-a scazut doar?
danezuL

Mesajde wrongturn2020 » 22 Iun 2017, 08:37

Cred ca am avut maxim 6 perioade in care am depasit 80ore/perioada. Si cand am facut-o s-a cunoscut la castiguri. Insa nu pot sta mai mult de 60 de ore in prezent, asta e chestia. Si stiind ca de obicei in 60ore ajungeam la 2500$... ma gandesc ca un 1500$ e totusi realizabil. Doar ca nu stiu ce site-uri sa abordez. Sau daca ar trebui sa incerc sa trag de jasmin in continuare si sa incerc sa il ridic. Ma demoralizez si super repede. Si 1500$ nu inseamna performanta, 15000 inseamna.
wrongturn2020
User Junior
User Junior

Mesajde GabiXO » 22 Iun 2017, 12:18

In conditiile in care media timpului petrecut online de modele a atins 8-9 ore/tura, este oarecum normal ca modelele ce petrec timp online mai putin, sa scada la incasari.
Nu te demoraliza, daca doar 60 de ore iti permiti, fa-le cu cap si da tot ce ai mai bun in orele petrecute online (chiar daca tu nu-i vezi, ei te vad - guestii/membrii).
Pluseaza mai tare pe zilele de la inceput de perioada si sfarsit de perioada.
GabiXO
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj