Un sfat pentru dezvoltarea traficului

Pentru webmasteri, in special pentru cei cu profil adult video chat dar si ceilalti webmasteri care au siteri pentru adulti sunt bine veniti

Mesajde aditza » 08 Feb 2010, 02:38

Salutari la toata lumea! In primul rand vreau sa stiti ca urmaresc forumul acesta de foarte mult timp insa abia acum m-am hotarat sa fac parte din aceasta comunitate.Am o intrebare la care as dori un raspuns concret daca se poate :D Vi se pare buna ideea de a promova un site cu mai multe site-uri? Ma refer la faptul ca ar fi mai usor sa-ti faci un site principal si inca vreo 5 siteuri promovate la fel ca si primul dar pe domenii diferite prin care sa-i faci reclama celui principal.Eu stiu ca este foarte mult de munca si la unul singur(eu am doua) dar inainte sa ma apuc de urechi pe mine insumi as dori o parere sau mai bine zis un sfat.Va multumesc anticipat si astept o parere si din partea ta "CAMCAM"!

(NU MA PUNE SA FAC ROST DE ID-UL TAU DE MESS CU NU AM DE GAND SA RASFOIESC PRIN TOATE TOPICURILE TALE :P SAU RE)

Respect pentru SAD"EYES.Mi-ai fost de mare ajutor de foarte multe ori,insa abia acum am posibilitatea de ati multumi!
SUCCES!
aditza

Mesajde xproject » 10 Feb 2010, 18:50

Sincer sa fiu nu sunt sigur ce vrei sa faci dar iti raspun la ce am inteles eu.

Daca ai mai multe situri e greu sa ai grija de toate si sa le promovezi pe toate asa ca e mai bine sa ai un sit bine pus la punct decat mai multe situri mai slabe. Asta e daca vorbim de situri separate.

Daca e vorba de acelasi sit care e pe mai multe domenii, sa zicem ceva xxx.com, xxx.ro, xxx.net...... atunci e o ideie buna si poti pe fiecare sit sa il faci special pentru fiecare tara unde vrei sa-l promovezi (poti sa faci selectia si pe IP daca cineva vine din o anumita regiune sa vada ceva pe sit).

Totul depinde de ce vrei sa faci si cum gandesti promovarea.
xproject

Mesajde camcam » 10 Feb 2010, 19:53

Vi se pare buna ideea de a promova un site cu mai multe site-uri? - DA
Faza cu ID-ul era o gluma.
Good luck
camcam
User Activ
User Activ

Înapoi la Webmasteri Adult

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări