Sfat pentru contact chaturbate.com

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde draculina » 22 Iun 2017, 02:58

Buna! Am nevoie de un sfat. Incerc de o saptamana sa ii contactez pe cei de la chaturbate, stiu ca se misca extraordinar de greu cu raspunsurile, dar chiar e super urgent....
Pe scurt: pe 15 iunie dupa ce serverele lor au fost cazute, am observat ca imi lipsesc 200 de tokens ( nu e o avere, averea o puteam face de atunci si pana acum) la tokens stats apare "outbound tip" in paranteza numele unui model ( m-am uitat pe profil si nu mai fusese online de 4 luni). Ok imi schimb toate parolele ( chaturbate, emailuri etc) , activez si optiunea de two step verification si le dau un email sa le explic situatia. Pana pe data de 17 cand primesc email de la ei, lucrez normal si chiar scot niste bani prin daily payout. Raspunsul lor vine in felul urmator: Your account does appear hacked/phished. imi spun ca au schimbat parola si au blocat contul pentru a previne accesul neautorizat si imi cer dovada de identitate. Ok toate bune si frumoase, desi s-au sesizat cam tarziu. Le-am trimis poza cu exact ce au cerut la cateva minute dupa email-ul lor. Si de atunci stau si astept raspunsul cu parola si deblocarea contului.
In acelasi timp asteptand si verificand mailul la fiecare ora, am primit mailurile acelea "someone you follow is online" ,am dat click pe link si m-a directionat catre site cerandu-mi doar codul de la two step verification. ma loghez si am lucrat 2 zile. Astazi pentru ca am scos niste bani si nu mai apar in contul de first choice am vrut sa verific daca cumva mi-a fost schimbata metoda de plata. Ca sa ajung pe pagina respectiva imi cereau iar parola. Ma enervez si incerc sa schimb parola. Ce sa vezi imi spune ca parola a fost schimbata cu succes , dar cand incerc sa ma loghez nu merge.
Le-am retrimis email, dar nici nu am primit acel email automat de confirmare.
Ce ma sfatuiti sa mai incerc? Contul nu este vechi dar deja incepusem sa imi construiesc o baza de membri.
Multumesc!
draculina

Mesajde dakota » 22 Iun 2017, 04:42

Te sfatuiesc sa faci o escalada direct lui shirley (shirely@chaturbate.com) e considerata cea mai buna din tot suportul si pe buna dreptatea ,am avut contul banat din cauza incompetentei lor si a durat 3-4zile circul asta timp in care eu trimiteam zeci de masaje si la ei raspundea doar robotul pana ce am trimis unu mail lui shirley care a rezolvat totul in cateva ore.
dakota
User Junior
User Junior

Mesajde draculina » 22 Iun 2017, 04:48

buna! i-am trimis si ei un email cu toata povestea.... nu a raspuns inca, din ce am auzit este la nu stiu ce conventie....
draculina

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj