Un sfat pentru a aduce modele pe site!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde dakes » 29 Sep 2012, 00:12

Buna,vroiam sa cer si eu un sfat. Am un website cu tema "videochat"(Nu-l postez ca nu vreau sa fac reclama). De unde credeti ca am putea face rost de ceva performer sa se inscrie pe el? Ma refer la reclama,unde credeti ca ar trebui facuta in asa fel incat sa aducem ceva modele pe site? Unul din atuul nostru e ca platim 50% modelelor si banii la timp.
Problema e ca nu am prea multe idei unde sa fac reclama pentru performeri. Daca ati avea un sfat/idee ceva,este apreciata. Multumesc frumos si o zi buna va doresc.
dakes

Mesajde cobra1981 » 29 Sep 2012, 06:39

Asta e tare de tot...esti in "cuibul performerilor" si intrebi de unde sa ii iei? :D posteaza siteu aici ce oferi si daca promite ceva vor fi doritori garatantat :)
cobra1981
User Avansat
User Avansat

Mesajde dakes » 01 Oct 2012, 00:16

Nu doresc neaparat modele doar din Romania,vroiam ceva idei cu modele din America Latina,Rusia,tarile astea gen Romania cu 438924982 de modele :lol: de videochat.
dakes

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj