Sexul la telefon

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Bfx » 21 Oct 2015, 16:06

Am citit o postare a unui membru care spunea ca toti care suntem pe forum ar trebui sa contribuim si noi cu ceva si m-am gandit sa deschid si eu un topic cu sexul la telefon si actualitatea lui.
Ca eu cu asta ma ocup acum, lucrez cu 3 site-uri americane insa merge prost si desi imi place foarte mult ce fac ma gandesc ca totusi ceva e in neregula cu businessul in sine.
Poate e depasit desi... la ei sunt atat de multe site-uri de sex la telefon ca nu cred. Ar disparea.. Talk to me, Niteflirt si altele...
Nu stiu, sunt sau nu in afacerea potrivita.

Sa vorbim despre phone sex, daca doriti.
Daca nu doriti, nu doriti...

Hahha, o zi buna!
Bfx

Mesajde alexalex101 » 21 Oct 2015, 19:57

Eu vreau sa vorbim :D. Ma gandesc de ceva timp la phone sex, dar nu stiu pe ce site uri ma pot inscreire si mai multe detalii despre telefon (gen reteaua pe care sa o folosesc), am auzit si ceva de cumparat numar de la skype. Poate poti sa ne spui mai multe despre site uri, modalitati de plata. :D Daca vrei desigur. :D :P
alexalex101
User Junior
User Junior

Mesajde Bfx » 22 Oct 2015, 14:04

Dar desigur ca spun ca doar de aceea am deschis subiectul.
Exista un forum super unde se dau liste intregi de site-uri de phone sex cu recomandari de folosire, plata, etc. Se numeste TEXTILICIOUS. Acolo sunt toate site-urile.
Din pacate, pe cele mai aglomerate, TTM si Niteflirt nu primesc romani.
Nu merge prea grozav si sa stii ca si eu ma gandeam sa imi fac linia proprie, cu Skype. Trebuie insa investit mult in reclama ca daca la astia care au reclama merge prost darmite la incepatori...
Iar eu am doar 3 luni aproape de job la telefon.
Primesc un telefon la 2 zile de cateva minute, nu e mare branza. De aceea ma gandesc sa o virez spre video dar nu stiu...nu mi-as arata moaca la toata lumea...

Pupic
Bfx

Mesajde alotofLaura » 29 Oct 2015, 02:13

Nu arati moaca la toata lumea, doar la cine se uita :D
Sau te poti conecta doar la site-urile unde nu e obligatorie fatza (masca sau nu o arati deloc). Ex: chaturbate, cam4, etc.

De curiozitate, cat castigai in lunile bune din treaba asta prin telefon? Sunt de parere ca e demodata rau, mergea acum 20 de ani ... Cat costa minutul?
alotofLaura

Mesajde Bfx » 09 Noi 2015, 16:09

Eu nu am decat cateva luni deci nu pot sa zic cat as fi castigat daca as fi stat mai mult in domeniu, m-am decis sa schimb ceva pentru ca nu merge si minutul e intre 0.40 si 4 USD, castigul nostru.

Dar suna rar cate cineva...

Mersi de sfaturi
Bfx

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj