Sexier

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde SAD^^EYES » 11 Dec 2010, 19:17

Sexier

Un site de video chat lansat in 2010 de cei de la Imlive/Pussycash, bazat pe sistemul "free chat to private show". Nu este o clona a Imlive, este un site independent ce are in jur de 300 de modele online la data acestui post. Procentul pentru modele si studiouri este de 42%, charghebackurile si le asuma ei, nu se opresc din comision. Plata se face de doua ori pe luna prin mai multe metode precum Payoneer, Transfer bancar etc.

Pagina Inregistrare Model

Pagina Inregistrare Studio (Agent)
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde BasGLM » 15 Ian 2011, 04:48

inca ceva..cei care au cont de agent pe imlive pot transfera modele automat pe site-ul sexier.com fara sa le mai inregistreze incaodata :)
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Mesajde only4u » 09 Feb 2011, 21:23

Am si eu o intrebare: mi-am facut cont payoneer de pe site-ul imlive, cum mai adaug inca un site in contul payoneer? :shock: :shock: :shock:
Ms.
only4u

Mesajde MeCristinna » 01 Aug 2012, 06:42

only4u scrie:Am si eu o intrebare: mi-am facut cont payoneer de pe site-ul imlive, cum mai adaug inca un site in contul payoneer? :shock: :shock: :shock:
Ms.

tastezi numarul de pe card,unde iti cere payoneer no bagi numarul cardului,se poate
MeCristinna

Mesajde MeCristinna » 25 Mai 2013, 03:14

SAD^^EYES scrie:Sexier

Un site de video chat lansat in 2010 de cei de la Imlive/Pussycash, bazat pe sistemul "free chat to private show". Nu este o clona a Imlive, este un site independent ce are in jur de 300 de modele online la data acestui post. Procentul pentru modele si studiouri este de 42%, charghebackurile si le asuma ei, nu se opresc din comision. Plata se face de doua ori pe luna prin mai multe metode precum Payoneer, Transfer bancar etc.

Pagina Inregistrare Model

Pagina Inregistrare Studio (Agent)

Ciudat,cand deschid link-ul imi da pagina de logare ImLive.com...adevarat postu' meu vine cu aproape 3 ani mai tarziu....anyway bafta multa la $$$$
MeCristinna

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat