Setari xlovecam

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde gaby » 04 Noi 2015, 11:28

Buna tuturor
nu stiu sa fac setraile corecte pt a avea o iamgine de cristal pe acest site,desi am fost la suport tehnic si a intrat la mine in pc mi-a setat 640*480.,bandwitch 950 si mi-a spus sa folosesc mereu webcamsplitt sa nu stau pe softul camerei logitech c920 iar imaginea este foarte pixelata la ceea ce mi-a setat el, am pc i7 Windows8 Computer nou , iar eu am setat la bandwitch 2 mbps si 800*600 iar iamginea este foarte Clara , nu inteleg de ce ma obliga sa staupe setari asa mici cand vede ce pc am, acele setari erea valabile pt pc-uri mai slabute cred
si stau exclusiv pe xlove ,
credeti ac e mai bine sa folosesc webcasplitter sau e ok doar softul logitecului c920 si setarile facute de mine influenteaza cu ceva de ce trebuie sa stu cu cele mai mici?
Va multumesc frumos
gaby
User Junior+
User Junior+

Mesajde googlefun » 04 Noi 2015, 13:04

Gaby@ , daca spui ca au intrat in pc si au facut ei setarile la tine - cel mai probabil , daca nu ai nimerit vreun incepator - este din cauza internetului tau . Daca cel care a intrat , asa a considerat ca te vezi mai bine , in prima faza ar trebui sa-l crezi ! :))

In a doua faza , ar trebui sa incerci din nou , poate dai peste vreunul mai experimentat , unul care stie sa seteze si webcamsplitterul , daca va fi cazul .

Probabil ai citit ce a scris SAD^^EYES prin 2012 , daca nu , poti arunca o privire la acele setari :

post73590.html?hilit=xlove%20sad%20eyes#p73590
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde gaby » 04 Noi 2015, 13:58

multumesc Google
da citisesm ce a scris Sad acolo , si internetul e facut chair pe site la ei si am urmatoarele: Uplod 4.36Mbps iar downold 33,10 Mbps ping 28
eu zic ca e ok internetul pt a seta la bandwidth 2Mbps Resolutia 800*600
Multumesc frumos pt raspuns
gaby
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj