Sesiuni ifr

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde coco_ch » 10 Ian 2012, 16:13

Am si eu o intrebare : cate sesiuni tineti pe if acum, cu noua interfata - standard , advanced si premium? Cand exista easycam stateam cu 4, acum deja la a 3a sesiune deschisa imi face figuri, mi se blocheaza, sau mi se inchide de la flash. ( toate 3 mi le calculeaza ca HQ - dar tin doar una HQ, restul standard) am procesor dual-core 2,6 si 3gb ram. Plus ca as mai vrea sa mai deschid o sesiune pe un alt site, sa nu stau doar pe ifr.
coco_ch
User Junior+
User Junior+

Mesajde SFG2707 » 10 Ian 2012, 22:40

Eu intotdeauna am stat pe un singur screenname. Mai bine mai deschid alt site in paralel decat sa am mai multe screenuri pe acelasi site. Nu spun ca e mai buna metoda mea dar e cea pe care am adoptat-o eu :wink:
Este posibil sa fie problema de la calculator sau de la net. Cred ca Ifriends e siteul ce are nevoie de cele mai multe resurse. Intotdeauna imi arata cel mai prost upload dintre toate siteurile.
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj