Sectiune matrimoniale pe AVC?

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Sectiune matrimoniale pe AVC?

Da! O caut pe Elodia!
31
62%
Nu e necesara
19
38%

Voturi totale : 50

Mesajde WinXPfather » 29 Feb 2008, 04:00

Credeti ca e necesara o sectiune matrimoniale pe AVC? Esti singur lucrezi in vch si cauti o partenera de viata?
Esti cuplu, vrei sa schimbi partenerul/partenera pentru performante superioare, crestere a incasarilor?
Esti casatorit/casatorita, ai o relatie ce o consideri plictisitoare si vrei sa schimbi ceva sau pur si simplu iti doresti un amant/amanta?
Ti-a plecat partenerul precum Elodia, nu mai speri in intoarcerea ei precum Cioaca si vrei sa-l inlocuiesti cu altcineva sperand ca istoria nu se repeta?

Parerea ta va conta pentru Administrator!

PS: Preferabil ca ShowXXXstream sa nu intre la noua sectiune, in cazul in care e creeata. Sunt mari sanse sa se combine cu o alta sosie de-a lui, si asta s-ar chema onanie. El deja se afla in sectiunea Onani.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde mariuca » 29 Feb 2008, 12:16

Mi-ai facut ziua si mi-ai daruit un zambet inainte de prima cafea.
Tot respectul!
mariuca
User Junior+
User Junior+

Mesajde joesancez » 29 Feb 2008, 14:52

welcome back father (ma repet acum)
si pe mine m-ai facut sa zambesc:
oricum daka va aparea aceasta sectiune am sa ma amuz copios cand o sa vina userul BradPittboi si o sa posteze:
mare atentie la sweet_mariucaxxx
Nu va lasati inselati de aparente, intr-un moment de salbaticiune :lol: am raspuns anuntului postat de sweet_mariucaxxx si am plecat voios la intalnirea pe care am stabilit-o, pacat ca a iesit exact invers cum am presupus...acum regret si suspin de fiecare data cand incerc sa ma asez...

oricum daca va exista aceasta sectiune ar fi indicat sa fie impartita pe categorii: si sa nu-i uitam pe Gay :shock: sunt tot de ai nostri..

sper numai ca respectiva sectiune sa nu nu fie folosita (cu perdea) pt intermedierea de servicii sexuale contra cost... nu de alta dar nu ar fi bine ca sa asociem Vc cu aceasta practica des intalnita:
http://www.anuntul.ro/index.php?menu=an ... bricaID=48

P.S. foarte buna precizarea referitoare la ShowXXXstream, asta inseamna ca nu ne-ai lasat singuri atata timp... ci ne-ai supravegheat like Our Father 8)
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 29 Feb 2008, 16:49

Gay...
Sigur, sunt ai nostri, dar nu ma gandeam decat la o sectiune matrimoniale mai soft pentru inceput sa nu-l speriem de Administrator prea mult. De ex la gay doar cei mai inocenti care prefera doar oralul pentru moment, nu si cei ce fac clismele zilnice si folosesc tot felul de smantani sa nu usture pt ca acolo default e doar out nu si in.
Problemele adevarate pot aparea la sectiunea transsexuali, travestiti. Unii mai putin "instruiti" ar putea avea probleme cu inima atunci gand se asteapta sa vada un clit decent si descopera unul mai mare ca penisul propiu. E posibil sa zica: Eh, asta e, daca tot am chinuit preludiul asta mai bine sa si termin!
Cred ca doar Naomi va fi in stare sa modereze asa ceva...cred ca aveti dreptate, trebuie gandita ff bine treaba, nu e asa simplu cum pare.
Si totusi, sunt multe Elodii ce fug, multi care vor sa o inlocuiasca, trebuie facut ceva si pentru ei.
Le-as da o sansa eu unul...cu toate ca nu stiu ce fizica spune cam asa: un eveniment daca s-a petrecut odata are toate sansele sa se repete la infinit. Nu stiu daca se aplica si relatiilor...dar as forta spunand...daca o Elodie ti-a plecat odata a n-a Elodie va pleca ca prima.
Mi-as dori sa ne dam cu parerea despre ce e de facut ca Elodiiele sa nu ne mai fuga again.

Voturi prea putine pentru a se lua o decizie...neconcludent.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde ContSters2 » 29 Feb 2008, 19:12

Trebuie sa plec dar o sa revin cu un post promit!
ContSters2
VETERAN
VETERAN

Mesajde Utilizator01 » 01 Mar 2008, 16:16

WinXPfather scrie:Problemele adevarate pot aparea la sectiunea transsexuali, travestiti. Unii mai putin "instruiti" ar putea avea probleme cu inima atunci gand se asteapta sa vada un clit decent si descopera unul mai mare ca penisul propiu. E posibil sa zica: Eh, asta e, daca tot am chinuit preludiul asta mai bine sa si termin!
Cred ca doar Naomi va fi in stare sa modereze asa ceva...cred ca aveti dreptate, trebuie gandita ff bine treaba, nu e asa simplu cum pare.
Si totusi, sunt multe Elodii ce fug, multi care vor sa o inlocuiasca, trebuie facut ceva si pentru ei.

Naomi!!???!Ne referim aici la celebra Naomi,marele star ??Multa multa grija cum vorbiti despre ea ,este cunoscuta,printre altele,ptr o sensibilitate exacerbata...si o mare mare profunzime:are tendinta de a lua totul ff personal si ffff adanc,cu fiecare ocazie.Nu cred ca vrei sa se intample si cu tine asa WinXPfather...din surse sigure,dar totusi departe de mine,stiu ca atunci cand se supara rau.., o tine foarte mult....
Din pacate nu ne poate ajuta aici.Ultimele stiri anunta ca diva e prea ocupata sa se pregateasca pentru Eurovision...Va trebui sa vii cu o alta idee my dear WinXPfather.....

cu toate ca nu stiu ce fizica spune cam asa: un eveniment daca s-a petrecut odata are toate sansele sa se repete la infinit.

O sa ma bazez pe asta in anumite situatii care se intrevad in viitorul meu...

Mi-as dori sa ne dam cu parerea despre ce e de facut ca Elodiiele sa nu ne mai fuga again.

Din cate am vazut eu la postul cu audienta internationala ,de miliarde de telespectatori,OTV,acolo daca erai si tu putin atent ,il observai pe Dnul Lazarus,zis si Profetu',care ti'a aratat cum Elodia avea o frumoasa relatie de iubire-prietenie sincera cu un domn fantastic.Relatie aparuta si mentinuta f mult pe internet.Asa ca o solutie ce se arata f eficienta ca sa nu mai fuga,ar fi sa le taiati netu'........pentru ca aici incep multe ,si,din pacate ptr categoria de barbati cu mandrie reprezentata de Cioaca,femeile si termina....ceea ce au inceput,desigur.

Voturi prea putine pentru a se lua o decizie...neconcludent.
Utilizator01
User Junior+
User Junior+

Mesajde ContSters2 » 02 Mar 2008, 11:12

V am spus unde este Elodia ,o tine Sorin ascunsa si marmota lucra pe Jasmin la cuplu,doar ''omu`ie inainte de toate ''Si Gogu stie unde este Elodia ,totushi dincolo era mai ieftin domne` :lol: :lol: :lol:

Stiu ca nimeni nu a inteles ce am vrut sa spun,nici macar eu :D
ContSters2
VETERAN
VETERAN

Mesajde mariuca » 02 Mar 2008, 11:18

a inteles tot "ala negru de respira greu"...
mariuca
User Junior+
User Junior+

Mesajde Utilizator01 » 02 Mar 2008, 12:39

Eu cred ca deviem de la subiect.Este o sectiune de matrimoniale.
Vreau sa vad cum love is in the air si multe multe cereri in casatorie:))
Utilizator01
User Junior+
User Junior+

Mesajde mariuca » 02 Mar 2008, 18:16

LadyBug, vrei sa fii prietna mea?
mariuca
User Junior+
User Junior+

Mesajde ContSters2 » 03 Mar 2008, 18:54

mariuca scrie:LadyBug, vrei sa fii prietna mea?

NU,nu este deja prietena mea si nu o impart cu nimeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ContSters2
VETERAN
VETERAN

Mesajde Utilizator01 » 03 Mar 2008, 20:07

SINSARCHANGEL scrie:
mariuca scrie:LadyBug, vrei sa fii prietna mea?

NU,nu este deja prietena mea si nu o impart cu

nimeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Si baietii nostri care isi faceau griji ptr categoriile Gay si Ts si cand colo,nu s au gandit la varianta Girl on Girl:)))
Tipic masculin sa prevada exact opusul a ceea ce urmeaza sa se intample:))Micutii ei sunt mereu luati prin surprindere:))))))))))))))
Utilizator01
User Junior+
User Junior+

Mesajde WinXPfather » 03 Mar 2008, 21:28

Ei nu s-au gandit...ba chiar s-au gandit la mai mult, sa se afilieze clubului vostru. Nu e greu de realizat, trebuie doar sa retuseze un "apendice", care cu varsta chiar jeneaza....

Sunteti offtopici cu toatele, sunt care asteapta raspunsuri si voi va zdranganiti pe vertebra mea. 2 probleme fusesera ridicate, va reamintesc, sectiune matrimoniale, si cum facem sa nu fuga Elodia.

Matrimonialele las la votul vostru, care e inca neconcludent prin ignoranta. Chestii testate pentru care Elodia tot fuge:
- apendice tare pana la septicemie, puroind din abundenta si drenat zilnic de cateva ori.
- karata dat sistematic si dupa grafic bine gandit, astrologic alineat.
- trimis la cumparaturi cu banu' apendicului....gestul de a se piti sub tejghele nu poate fi corijat. Descoperirea tuturor genelor din ADN nu a dus la rezolvarea problemei. S-a incercat o inginerie genetica, dar nereusita, motivul fiind o intoxicare cu virusul (OGFT) oral in genunchi cu fata la trompa.

Mai puteti completa cu ce ati testat si nu a functionat, poate descoperim finaly solutia pentru a tine Elodiile acasa. De Cioaca sa stea cumintel acasa nu are rost sa dicutam ca e imposibil :)
Nu are rost sa ne mai gandim ce e de facut pt intoarcere, odata fugita nici un 10 inci nu o mai aduce acasa. Ea gandeste simplu: 5 inci + 5 inci + 5 inci bonus = 15 care e mai mare ca 10. Asa ca nu mai dati bani pe vacuum-uri sa va mariti, mai bine aduceti mai des prieteni acasa.

Tot cred in utilitatea sectiunii matrimoniale, dar va rog nu mai fiti offtopici pe pagina mea. Doar lectii de viata penetrante va rog!
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde joesancez » 04 Mar 2008, 03:43

referitor la acea sectiune deja am votat lucru care il sugerez cator mai multi useri, DAR II ROG SA FIE PERTINENTI,,, si sa nu o faca asa doar de dragul..de a o face...

parerea mea sincera este ca ar iesi o mare amestecatura.. mai ales cu Ts astia ..e doar o parere.... vrei acum ca toti Gay (ca de ei aminteam) sa se prezinte drept fotomodele si sa isi gaseasca perechea potrivita pt prepararea smantanilor?...hell no..!!!
Ar Fi o bataie de cap...deoarece traim intr-o lume a complotului iar sinceritatea este mai mult decat Rara...

sa revenim asupra celui de-al 2-lea aspect care te-a interesat:
Chestii testate pentru care Elodia tot fuge:
- apendice tare pana la septicemie, puroind din abundenta si drenat zilnic de cateva ori.
- karata dat sistematic si dupa grafic bine gandit, astrologic alineat.
- trimis la cumparaturi cu banu' apendicului....gestul de a se piti sub tejghele nu poate fi corijat.
Mai puteti completa cu ce ati testat si nu a functionat, poate descoperim finaly solutia pentru a tine Elodiile acasa

ma uit la aceste aspecte si ma intreb: daka aceste lucruri nu s-ar intampla GARANTEZI ca Elodia nu ar fugi???
-Daca ai avea apendice tare si mare mult timp..NU AR FUGI?? (posibil ca 5+5+5 sa fie mai interesant)
-Daca nu i-ai da Karata dupa Gat din profil si i-ai aplica o mangaiere soft un kiss si cu o voce suava i-ai sopti ceva frumos la ureche...NU AR FUGI??(posibil sa ii place BAd Boy.. ca asa e cu legea atractiei astea)
- daka in fiecare zi ai avea grija ca sa aibe un mimim de cateva Sute(nu RON) ... sa ii ajunga pe ziua aceea... NU AR FUGI??? ???
NU CA DOAR NU E PROASTA UNDE MAI GASESTE UN ASA "BOMBOANA" :lol: de barbat chiar daka e "ipotent" :lol: e destept si ....destept de mama focului... :lol:

gata lasang glumele la o parte : vreau sa spun un singur lucru:
NU EXISTA O RETETA GENERALA (MINUNE) PT A STOPA ELODIILE SA FUGA...
Este vorba de personalitatea fiecareia... acea Reteta TREBUIE ADAPTATA PT FIECARE EXEMPLAR IN PARTE ..DEOARECE ELODIILE se stie Prea bine SUNT TOTAL DIFERITE UNA DE CEALALTA..

deci sugerez ca fiecare sa aibe grija de elodia lui...daka mai are una sa o trateze cu respect.etc etc.......daka nu mai are... sa se uite bine in jur pe la prieteni, rude....si sa combine vreuna sa fuga....cu el in lume...
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde joesancez » 04 Mar 2008, 13:19

vrand sa tratez direct a 2 parte a mesajului lui WinXP...ce si cum sa o combinam pe elodia...sa nu mai fuga...rog a se viziona cap-coada
videoclipul urmator...

http://www.youtube.com/watch?v=cj32_ybDUW4

lol aminteste in decursul lui ceva de matrimoniale lucru care ma duce cu gandul la aceasta sectiune de matrimoniale si utilitatea ei...lucru afirmat de mine mai sus,,,,
sper numai ca respectiva sectiune sa nu nu fie folosita (cu perdea) pt intermedierea de servicii sexuale contra cost... nu de alta dar nu ar fi bine ca sa asociem Vc cu aceasta practica des intalnita:
http://www.anuntul.ro/index.php?menu=an ... bricaID=48
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 05 Mar 2008, 04:49

Se pare ca toti au Elodiile home cumintele, si nimeni nu vrea sa spuna secretul cum de le tin...banuiesc ca nu sechestrate.

Atunci lansez o alta intrebare ce ma bantuie...

Cum e mai bine sa se prezinte Elodia in viata voastra? First hand, sau second hand? In cazul in care e second hand, care sunt explicatiile acestui fapt? Desigur cele pe care le prezinta Elodia. Le credeti va satisfac?

Cert e ca intodeauna esti al 2 lea, niciodata al 3 lea etc...

- am fost curioasa, nu l-am iubit
- a fost o singura data, eram o proasta
- m-am antrenat cu altul pentru tine sa te pot satisface dupa cum meriti
- nu credeam ca mai apari
- am facut gimnastica
- am fost violata
- l-am scapat prea mult cand ma masturbam
- etc etc etc

Dar cum se spune...barbatii adevarati nu se impiedica de o pelita...

De ce rapoartele orala si anale nu se contabilizeaza niciodata?

Poate sunt niste fete indraznete care sa ne lamureasca...
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde Aillyn27 » 05 Mar 2008, 05:38

NO COMMENT ......hmmm perhaps just one : " super tare poll-ul"
ps: am voatat pentru : Da! O caut pe Elodia
...poate iese mica intrecere intre Elodia si Simona Senzual ( cine gateste chiftelute mai bune )...Cine se ofera sa le deguste?
Aillyn27
User Activ
User Activ

Mesajde Roco » 05 Mar 2008, 06:54

Eu zic ca nu isi mai are rost intrebarea pro sau contra... iata primele semne ca asa ceva se doreste dar nu se spune in gura mare :wink:
Roco
User Junior+
User Junior+

Mesajde Utilizator01 » 06 Mar 2008, 01:49

Roco scrie:Eu zic ca nu isi mai are rost intrebarea pro sau contra... iata primele semne ca asa ceva se doreste dar nu se spune in gura mare :wink:

Nu Roco,ai inteles gresit:)ma subestimezi si pe mine si pe mariuca amestecand'o pe elodia intre noi.Intre noi 2 e vb de matrimoniale pure!Ca pe vremuri,cand toate erau ceea ce pareau a fi!Eu si mariuca nu avem competenta lui lazarus ca sa indraznim ceva legat de elodia...
Utilizator01
User Junior+
User Junior+

Mesajde Utilizator01 » 06 Mar 2008, 01:54

Ah si uitasem..WinX,de ce apar atatea inimioare rosii sub numele tau?:)
Utilizator01
User Junior+
User Junior+

Următorul

Înapoi la Diverse

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj