#1 in Romania de ani de zile....

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde MARKUS » 06 Iun 2012, 00:44

Buna voua tuturor,

Am renuntat demult sa mai scriu pe acest site, facand loc celor care vin din spate.
De foarte multe ori cand subliniam, faptul ca suntem #1 pe Romania, erau multi '' carcotasi '' care ne blamau, ne acuzau de faptul ca ne laudam aiurea,doar din rautate sau din invidie.
Ei bine faptele vorbesc!! Noi ne-am facut treaba atat de bine, incat (imi place mie sa cred) putem inchide gura si celor mai infocati carcotasi :roll:
Nu mai este demult un secret, faptul ca la ora actuala am creeat si detinem cele mai puternice branduri din industrie, branduri precum ProStudio, AvcStudio, Red-Studio,Studio20 si multe altele .
Ne mandrim astazi, dupa ani de munca grea, cu nenumarate realizari in industrie.
Aici puteti gasi cateva din realizarile noastre http://www.studio20.ro/afla-adevarul-despre-studio20
Pentru cei care sunt mai pragmatici de fel si nu au rabdare, lasam imaginile sa vorbeasca, sa va dati seama singuri ca suntem #1 in Romania si ca nu este vorba de lauda aici ci de FAPTE.

MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde MARKUS » 06 Iun 2012, 02:10

vin in completarea postului de mai sus....
P.S. sa nu credeti ca e o greasala faptul ca au aparut si modelele de la noi in poze.
Modelele noastre, se mandresc ca muncesc in studiourile noastre, fapt pentru care au si acceptat sa apara in aceste poze!
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde StudioMgs » 06 Iun 2012, 04:55

Salut.Numele meu este Robert si detin MgsStudio(MagicGirlStudio)citesc acest forum de ceva ani dar nu am postat niciodata tocmai ptr a evita anumite discutii..felicitarile mele Markus ptr ce ai reusit sa faci in toti acesti ani,parerea mea personala si 1000% nu doar a mea esti Nr 1 in aceasta industrie si este foarte usor sa recunosti asa ceva..doar daca esti carcotas sau nu vrei sa vezi realitatea poti cauta motive...cine sa vina din spate?La un anumit Nivel ajungi in ani de munca..Bravo si felicitarile mele inca o data.
StudioMgs

Mesajde MARKUS » 13 Iun 2012, 17:16

StudioMgs scrie:Salut.Numele meu este Robert si detin MgsStudio(MagicGirlStudio)citesc acest forum de ceva ani dar nu am postat niciodata tocmai ptr a evita anumite discutii..felicitarile mele Markus ptr ce ai reusit sa faci in toti acesti ani,parerea mea personala si 1000% nu doar a mea esti Nr 1 in aceasta industrie si este foarte usor sa recunosti asa ceva..doar daca esti carcotas sau nu vrei sa vezi realitatea poti cauta motive...cine sa vina din spate?La un anumit Nivel ajungi in ani de munca..Bravo si felicitarile mele inca o data.

Multumesc Robert, pentru aprecieri!!!!!
La mai mare!
MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde MARKUS » 16 Aug 2012, 03:12

Multumesc, celor, care in urma acestui post, au intrat pe site si mi-au trimis email de aprecieri.
E frumos sa vezi ca cei din breasla te aprecieaza cu adevarat. Multumesc inca o data
MARKUS
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj