Revin cu o nelamurire

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde chatcouple » 13 Noi 2013, 03:32

Buna seara din nou!
Acum ceva timp ma plangeam de neputinta mea :)) ca nu reuseam sa asociez streamate-ul cu contul payoneer.
Bun. Am reusit. Toate bune si frumoase...treaba merge(sau...in scurt timp voi vorbi la trecut: ``mergea"). Aseara,eu si scumpa mea sotie ne-am hotarat sa intram si seara dupa 12. Sa vedem daca merge mai bine decat in cursul zilei sau dimineata. A mers ok vreo doua ore,am avut un privat in care au mai intrat vreo 6-7 garla si au ramas benoclati ceva timp acolo. S-a terminat privatul si intre timp ce ea dansa pe nu stiu ce melodie,m-a mancat pe mine fix acolo sa caut un link de inregistrare pe adultwork. Click,click,click. Gasit. Copy. Intra unu` pe streamate pe chat si bou de mine in loc sa scrie formula de salut,da CTRL+V si enter.
Evident ca vina este in totalitate a mea. Link-ul respectiv nu este catre un site propriu zis,este doar catre formularul de inscriere. Exista oare vreo mica sansa sa nu-mi inchida contul? Si daca da...cam in cate zile? Nu de alta,insa nici nu vreau sa mai ma omor cu munca pe site.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
chatcouple

Mesajde tenxam » 16 Noi 2013, 00:31

Depinde cat ghinion ai .. nu e 100% sigur dar in principiu ai facut reclama la un alt site de camming ceea ce nu e foarte ok :) Sa speram ca nu te prind

reguli :

http://streamatemodels.com/documents/en/conduct.pdf

5. Promotion Of Other Sites Is Not Allowed
Promotion of other sites either by chat or text - this will result in permanent termination of your account
and payment will be withheld. DO NOT promote other sites on Streamate Limited.
tenxam

Mesajde fetish » 16 Noi 2013, 10:01

grselise intampla e firesc , si eu am patit-o sa trimit pe imlive in blast mails altceva , sau sa uit vre-un site deschis in timpulunui show

in general cand e de inkis vre-un cont astai se misca relativ repede , nu stau prea mult la taclale , eu zc ca daca intr-un 24 de h nu s-a intamplat nimic puteti sta linistiti

mai muta atentie pe viitor

bafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde chatcouple » 19 Noi 2013, 22:48

va multumesc pentru raspunsuri....
pana acum nu l-au inchis. merg pe ideea ca daca pana acum nu l-au inchis...cam o saptamana,ma indoiesc ca il vor inchide de acum!
oricum,vina era in totalitate a noastra,insa imi parea rau pentru ca e al doilea site care ne mergea bine!
chatcouple

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj