Retragere bani din alta tara

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde bogdanxxx » 20 Oct 2014, 08:57

-Se poate intampla ceva daca scoti $$$ de la vecinii nostri bulgari ?
-Se mai poate sesiza cineva in situatia asta ?

Am deschis acest topic pentru ca am o amica care face iar veniturile ei au crescut considerabil in ultimul timp >10.000 $ .
bogdanxxx
User Junior
User Junior

Mesajde googlefun » 20 Oct 2014, 09:16

Nu e nici o problema , numai ca vei scoate in leva de la bancomat .
Ca e vb de bulgari ,nu poate decat... intarzia putin chestiunea ,la care te referi tu ...find tot in ue.
Fara nici un fel de probleme o poti indruma mai catre ...east ! Spre R.M :D
Evident cu inconvenientele atasate :viza /pasaport /vama ..adica declaratii bla bla (mai sigur stie userul JustModel@ )
Nu cred ca e reciproca facilitatea oferita cetatenilor moldoveni de a calatori fara vize(si fara drept de munca ) in spatiul Schengen.Adica noi la ei fara vize ...
Iar daca are asa mult de "extras" poate sta 2 -3 zile /banci diferite /etc .Nu uita si de limita/zi a cardului :wink:

P.S. Acum am vazut ca esti din Galati! Deci si mai facila o mica excursie ..dincolo :D . Am auzit ca si benzina & tigarile sunt ieftine...
..Probabil si vodka ! :wink:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde JustModel » 20 Oct 2014, 11:14

Shi vodka)))
Aici poti extrage si in dolari si in euro de la moldincombank. Singura banca care da in valuta straina.
JustModel
User Activ
User Activ

Mesajde black&white » 22 Oct 2014, 05:33

Stiu ca s-a mai discutat pe forum despre asta, insa nu mai gasesc.....cam de la ce suma ar trebui sa ne punem problema ca s-ar putea sa ne ia bancile in vizor? Si e valabila treaba si daca folosesti direct cardul payoneer sau doar direct deposit?
black&white
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj