Referitor la anunturi angajare

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde crimsonstudio » 09 Feb 2015, 16:15

Salut, nu stiu daca am nimerit bine sectiunea , sunt nou pe aici, scuze de eroare daca e cazul. M-am lovit recent de o problema legata de postarea anuntului de angajare. Am infiintat recent un studio cu acte in regula , am un model la momentul acesta si doresc sa postez un anunt de angajare. Pe olx mi s-a spus ca nu "agreeaza" astfel de anunturi , o cunostinta de-a mea a intampinat aceleasi probleme cu postarea anuntului in ziar. Tinand cont de faptul ca este un domeniu de activitate reglementat de lege , nu vad de ce nu pot sa postez.

Intrebarea adresata colegilor detinatori de studio : unde ma sfatuiti sa fac anunturi de angajare ?

Va multumesc !
crimsonstudio

Mesajde googlefun » 09 Feb 2015, 19:19

Nu stiu unde posteaza colegii tai , dar arunca o privire si pe link-ul de mai jos :

http://www.bestjobs.ro/company/help/index/cat/4

Se presupune ca daca dai un anunt cum ca, angajezi cautatori de aur ,nu ai inca bani pentru anunt .
Daca in schimb ,vrei sa postezi un anunt de angajare pentru "videochat" ,din start site-ul banuieste ca ai bani si trebuie sa devii silver sau gold la ei pe site ! :lol:
Nu te refuza pe motiv de moralitate/indecenta cum zici ca face olx-ul sau pe unde ai mai incercat , ci doar intra la produse/servicii "accizate" , respectivul anunt. Un fel de taxa pe viciu :wink: .

P.S .Acum nu stiu daca ai dori sa postezi un anunt de angajare pentru a distila o tona de whiskey intr-un garaj , te va accepta in format Platinum, sau mai inainte anunta si Monopulul De Stat ? :?
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde andromaca_mulge_vaca » 09 Feb 2015, 19:48

pe anuntul telefonic (anuntul.ro)
si anuntul de la a la z (az.ro)
andromaca_mulge_vaca
VETERAN
VETERAN

Mesajde crimsonstudio » 09 Feb 2015, 19:56

Multumesc mult de ajutor :)
crimsonstudio

Mesajde ProDomme » 10 Feb 2015, 13:18

andromaca_mulge_vaca scrie:pe anuntul telefonic (anuntul.ro)
si anuntul de la a la z (az.ro)

Este cel mai bun site pentru anunturi in domeniu videochat-ului ;)
ProDomme

Mesajde BasGLM » 10 Feb 2015, 13:30

crimsonstudio scrie: Tinand cont de faptul ca este un domeniu de activitate reglementat de lege , nu vad de ce nu pot sa postez. !

Esti la inceput. Pana , daca , intelege lumea ce este videochatul cu adevarat , o sa te lovesti zilnic de multe cand spui ca ai studio de videochat . De la femeie de serviciu pana la designeri , de la zidari pana la orice :)

Zambeste, injura si treci mai departe , cauta ...si cauta...si cauta ca trebuie sa gasesti mereu ceea ce vrei .

Sunt multe site-uri ce nu mai accepta sa pui anunturi pe ele . Dar cele 2 de mai sus te vor ajuta sau da un un SEARCH pe google " anunturi videochat " si o sa vezi site-urile care accepta :)
E simplu, trebuie doar sa vrei :)
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale