Redirectionare trafic modele

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Mahle » 21 Noi 2014, 23:45

Buna seara,

Am si eu o simpla imtrebare pentruncei ce se afla in cunostinta de cauza: studioul (sau adminii studioului) pot influenta traficul in camerele modelelor? Spre exemplu poate lua din trafic unui model oferindu-i altui model pe aceeasi tura cu primul un trafic mai mare de membrii?Sau poate redirectiona membrii catre un alt model al aceluiasi studio?

Multumesc!
Mahle

Mesajde GlamourFoto » 22 Noi 2014, 00:45

Mahle scrie:Am si eu o simpla imtrebare pentruncei ce se afla in cunostinta de cauza: studioul (sau adminii studioului) pot influenta traficul in camerele modelelor? Spre exemplu poate lua din trafic unui model oferindu-i altui model pe aceeasi tura cu primul un trafic mai mare de membrii?Sau poate redirectiona membrii catre un alt model al aceluiasi studio?

Nu este posibil acest lucru!
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Mahle » 22 Noi 2014, 01:07

GlamourFoto scrie:
Mahle scrie:Am si eu o simpla imtrebare pentruncei ce se afla in cunostinta de cauza: studioul (sau adminii studioului) pot influenta traficul in camerele modelelor? Spre exemplu poate lua din trafic unui model oferindu-i altui model pe aceeasi tura cu primul un trafic mai mare de membrii?Sau poate redirectiona membrii catre un alt model al aceluiasi studio?

Nu este posibil acest lucru!

Multumesc GlamourFoto!Banuiam eu ceva dar se pare ca nu este adevarat.
Mahle

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj