Recomandari firme de phone sex

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Bfx » 19 Sep 2015, 17:18

Hey, buna,

Caut si eu, pentru mine, firme de phone sex ca lumea, sa aiba trafic si sa se castige bine, din lumea asta mare. Niteflirt si Talk To Me nu primesc romance, din pacate. Din Europa or fi? Am tot cautat dar nu gasesc si ma gandesc ca tot americanii platesc cel mai bine.
Daca aveti va rog recomandari sa imi faceti de firme de phone sex din USA si din toata lumea.

Multumesc!
Bfx

Mesajde ice999 » 24 Sep 2015, 03:18

Bfx scrie:Hey, buna,

Caut si eu, pentru mine, firme de phone sex ca lumea, sa aiba trafic si sa se castige bine, din lumea asta mare. Niteflirt si Talk To Me nu primesc romance, din pacate. Din Europa or fi? Am tot cautat dar nu gasesc si ma gandesc ca tot americanii platesc cel mai bine.
Daca aveti va rog recomandari sa imi faceti de firme de phone sex din USA si din toata lumea.

Multumesc!

phone sex?? asta ce mai e?:)))
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde mihai_richG » 24 Sep 2015, 10:20

ice999 scrie:
Bfx scrie:Hey, buna,

Multumesc!

phone sex?? asta ce mai e?:)))

Pe intelesul nostru linia fierbinte 898989989 :D
mihai_richG

Mesajde Bfx » 30 Sep 2015, 13:48

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

M-ai facut sa rad, mersi!!!

Si acum, imi zice si mie cineva de firme de 898989... :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: phone sex din Lume?

Mersi...Si acum mai rad... Doar numa ce imi imaginez ca domnul care nu stie ce e aia isi imagineaza ca fac sex cu telefonul..... hahhaahh

:D :D :D :D :D
Bfx

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj