Recomandare studio videochat Bucuresti

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde mariana.fier » 12 Dec 2017, 22:38

Buna seara fetelor, sunt noua pe forum si am citit in mare parte topicurile interesante legate de videochat si as vrea sa incep si eu sa lucrez. Ce studio imi recomandati ? Multumesc
mariana.fier

Mesajde Studio20 » 13 Dec 2017, 19:52

Depinde de:

- orasul in care vrei sa lucrezi
- ce fel de situri vrei, freemium sau premium
- ce fel de program vrei, flexibil (care inseamna de obicei si bani mai putini) sau mai strict (care inseamna de obicei si bani mai multi)
- ce zona a orasului iti este mai apropiata, ca e pacat sa pierzi 2 ore pe zi pe drum
- vorbesti engleza macar mediu (daca nu, iti trebuie un studio cu moderatori sau unul care oferta mimim o luna de cursuri gratuite de limba engleza)
- ...
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde mariana.fier » 14 Dec 2017, 20:20

Multumesc pentru raspuns.
mariana.fier

Mesajde WinXPfather » 15 Dec 2017, 14:13

Si noi pentru intrebare!
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde mariana.fier » 16 Dec 2017, 11:45

Este totusi cineva care imi poate recomanda un studio in Bucuresti, indiferent de zona ? Caut un studio serios, am gasit cateva insa nu stiu ce sa aleg si daca cineva imi poate spune cineva ceva mai multe despre ele ca sunt relativ noi sau cel putin din ce am gasit pe net ca info, asa par a fi. Nu am restrictii, am inteles ca se fac bani frumosi si din categoria fetish, as vrea sa incerc.
Acestea sunt studiourile vizate de mine.
Daca ati lucrat cu ei sau stiti mai mult de la cineva care a lucrat, v-as fi recunoscatoare daca mi-ati spune parerea voastra sincera despre ei. Multumesc frumos.
. netlive.ro
. ritzy.ro
. divadivine.ro
mariana.fier

Mesajde GlamChatStudio » 18 Dec 2017, 07:10

Fetish?HAHAHA,adevarul ca topul sites sunt pline de modele din categoria fetish..NOT.Stii ceva despre fetish,ai skills pentru asa ceva?Este una dintre cele mai grele categorii,daca nu stii nimic despre fetish va trebui sa inveti vreo 23456 de fetish-uri ca sa nu mai vorbesc de recuzita,daca in femei mai ai o sansa cu 3 trente de pe sevensins,la fetish se schimba situatia dramatic,chiar daca studioul iti pune la dispozitie lenjerii ,incaltamine and shit(am vazut ca multi spun ca ofera recuzita) dar ma indoiesc ca personala si noua pentru fiecare model,investitia fiind prea mare si total nerentabila,ca sa nu mai vorbim ca 90% dintre bolile cu transmisie sexuala se iau prin lenjerii,ciuperci la picioare de la incaltamine,sa mai amintesc si de hepatite,nu cred ca are sens.
Pentru a face bani nu conteaza neaparat studioul 100%,contezi si tu si ce esti dispusa sa faci,sacrifici,la ce nivel de engleza te afli ca la fetish este ''grele'' daca engleza este praf cu siguranta o sa te umpli de ban..dildouri peste tot ca daca nu stii sa vb ce-ti mai ramane de facut??
Fetish-ul este smecherie,ultimul trend,din pacate bani olaie pentru 99% dintre modelele incepatoare.
Eu zic sa mai iei forumul asta la citit si tras concluzii,deja ai plecat pe un drum gresit dar o sa-ti dai tu seama mai tarziu.

Bafta acolo!
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Mesajde mariana.fier » 18 Dec 2017, 11:57

GlamChatStudio scrie:Fetish?HAHAHA,adevarul ca topul sites sunt pline de modele din categoria fetish..NOT.Stii ceva despre fetish,ai skills pentru asa ceva?Este una dintre cele mai grele categorii,daca nu stii nimic despre fetish va trebui sa inveti vreo 23456 de fetish-uri ca sa nu mai vorbesc de recuzita,daca in femei mai ai o sansa cu 3 trente de pe sevensins,la fetish se schimba situatia dramatic,chiar daca studioul iti pune la dispozitie lenjerii ,incaltamine and shit(am vazut ca multi spun ca ofera recuzita) dar ma indoiesc ca personala si noua pentru fiecare model,investitia fiind prea mare si total nerentabila,ca sa nu mai vorbim ca 90% dintre bolile cu transmisie sexuala se iau prin lenjerii,ciuperci la picioare de la incaltamine,sa mai amintesc si de hepatite,nu cred ca are sens.
Pentru a face bani nu conteaza neaparat studioul 100%,contezi si tu si ce esti dispusa sa faci,sacrifici,la ce nivel de engleza te afli ca la fetish este ''grele'' daca engleza este praf cu siguranta o sa te umpli de ban..dildouri peste tot ca daca nu stii sa vb ce-ti mai ramane de facut??
Fetish-ul este smecherie,ultimul trend,din pacate bani olaie pentru 99% dintre modelele incepatoare.
Eu zic sa mai iei forumul asta la citit si tras concluzii,deja ai plecat pe un drum gresit dar o sa-ti dai tu seama mai tarziu.

Bafta acolo!

Multumesc de raspuns ... cred :shock: cu toate ca nu am inteles prea bine ce legatura are intrebarea mea cu raspunsul tau, ca 99,99% din ce mi-ai scris este legat de categoria aleasa de mine. Nu am cerut sfaturi pentru ce categorie sa aleg, am cerut o recomandare a unuia dintre studio-urile vizate de mine daca cineva a lucrat/lucreaza cu ei.
Bafta si tie !
mariana.fier

Mesajde DiamondSoul » 19 Dec 2017, 00:13

Eu nu stiu cum ai dat de aceste 3 studiouri, eu am dat un search pe google "studio videochat Bucuresti" si nu mi-au aparut la rezultate, cum le-ai gasit? De ce ai vrea sa mergi la studio nou? Nu stiu, poate gresesc dar mie imi scapa ceva, parca ceva nu se leaga in acest topic.
Nimeni nu iti poate recomanda un studio bun, recomandarea mea ar fii sa iti programezi cateva interviuri la mai multe studiouri si dupa tragi o concluzie.
Eu ca si model independent de foarte multi ani daca as fii nevoita sa merg la un studio, as alege Lourdes Studio.
DiamondSoul
User Junior
User Junior

Mesajde YZF » 31 Dec 2017, 16:20

Studioul bun pentru tine s-ar putea sa nu fie neaparat "bun" pentru alta persoana; depinde mult de caracterul tau, cat vrei sa muncesti, daca vrei repede si (poate) incasari medii (faultand posibilitatea de crestere pe termen lung), sau vrei incet si greu dar pentru a fi in x ani in varful piramidei (1/100 modele aleg varianta a doua).

Fetish-ul zice bine Iza, e o categorie in care "evoluezi" dupa ce esti deja un model foarte bun de vanilla si fiind din ce in ce mai buna pe fetishuri, site-ul te va conduce in directia aia, iar member base-ul tau se va inchega in jurul fetish-urilor, de multe ori in jurul a 1-2 fetish-uri dar tot va trebui sa stii sa le duci pe restul.
YZF

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj