Recomandare Studio in Iași.

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde blueberry24 » 15 Mar 2017, 15:10

Buna tuturor !

Sper sa fie ok unde am deschis topicul , daca nu , imi cer scuze .
De curand , am descoperit ca o veche prietena de a mea face videochat de cand s-a mutat din oras si a zis ca ii merge extrem de bine etc. Am avut luuungi discutii pe tema asta, am tot cautat pareri , sugestii de ceva vreme si sincer, ma bate si pe mine un gand sa incerc. Engleza o stiu destul de bine.
Acum , ce vreau sa stiu .. e un studio calumea din Iasi , poate fete care lucreaza in acele studiori , seriozitate ... Am tot vazut reclama la Lucky si la Heylux . Din cate stiu , sunt conduse ambele studiori de aceleasi doamne . Este ok studioul ? Am vazut ca se promit multe chestii acolo si o sa ma duc si la interviu cat de curand , dar voiam sa aflu si parerile fetelor care au lucrat sau inca lucreaza acolo .

Multumesc si o zi buna. :mrgreen: :mrgreen:
blueberry24

Mesajde GabiXO » 15 Mar 2017, 22:41

Buna. Poti incerca si chatlive.ro
Studio cu vechime, persoanele responsabile de studio sunt active si apreciate aici pe forum de mai toata lumea.
Succes in cautari si alegeri.
GabiXO
User Junior
User Junior

Mesajde blueberry24 » 16 Mar 2017, 18:33

Mulțumesc de sfat.
O sa iau în calcul și asta.
blueberry24

Mesajde dakota » 17 Mar 2017, 07:10

blueberry24 scrie:Buna tuturor !

Sper sa fie ok unde am deschis topicul , daca nu , imi cer scuze .
De curand , am descoperit ca o veche prietena de a mea face videochat de cand s-a mutat din oras si a zis ca ii merge extrem de bine etc. Am avut luuungi discutii pe tema asta, am tot cautat pareri , sugestii de ceva vreme si sincer, ma bate si pe mine un gand sa incerc. Engleza o stiu destul de bine.
Acum , ce vreau sa stiu .. e un studio calumea din Iasi , poate fete care lucreaza in acele studiori , seriozitate ... Am tot vazut reclama la Lucky si la Heylux . Din cate stiu , sunt conduse ambele studiori de aceleasi doamne . Este ok studioul ? Am vazut ca se promit multe chestii acolo si o sa ma duc si la interviu cat de curand , dar voiam sa aflu si parerile fetelor care au lucrat sau inca lucreaza acolo .

Multumesc si o zi buna. :mrgreen: :mrgreen:

Daca esti serioasa incearca la lucky dar ai grija ca la ei se plateste zilnic deci daca nu esti chibzuita la bani nu ai sa intelegi nimic din ei ,din cate stiu ei ofera zi cazare gratuita o luna.ai transport asigurat mere si machiaj 3luni parca.
dakota
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj