Recomandare split foarte bun!

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde jass » 24 Ian 2012, 23:55

va rog sa imi recomandati si mie un split foarte bun...nu conteaza daca este free sau nu. as dorii sa sustina rezolutii de HD.va multumesc mult!
jass
User Junior
User Junior

Mesajde vdt85 » 25 Ian 2012, 04:18

Webcamsplitter de la Verysoft!!!!!!! cel mai bun dintre toate!!!!!
si crede-ma ca le-am incercat de dracii le-au luat. ofera imaginea cea ma fina si nu consuma multe resurse in comparatie cu altele. chestia este ca daca stai pe Jasmin nu iti ia decat 640x480, ptr ca ei au o invarteala cu cei de la Vcam, dar iti garantez ca daca ai o camera buna se vede foarte bine pe Jasmin si la 640x480. eu il am pe cel de 20$, mai este unu Pro cica la 40$.. nu stiu care e diferenta dintre ele, dar daca te uiti pe ste parca scrie acolo...
vdt85
User Activ
User Activ

Mesajde jebyby » 26 Ian 2012, 14:38

Eu folosesc SuperWebcam si sunt foarte multumita de el. E tot undeva la 20$ . Sper ca ti-am fost de ajutor.Succes!
jebyby
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj