Recomandare lumini bune pentru videochat?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde cristina8686 » 22 Iul 2012, 14:00

Puteti sa imi recomandati ceva lumini bune pt videochat?am nevoie de lumini puternice mai ales seara si habar nu am ce anume mi-ar fi de folos .
cristina8686

Mesajde IsaGlamChat » 22 Iul 2012, 16:09

Da butonul de ''search'' stii cum sa-l gasesti??Se pare ca nu gasesti interesant decat sa ceri ajutor over and over again,de multe ori nici nu te obosesti sa multumesti celor care te ajuta,fraierii de ei, dar sa citesti acest forum la care mii de oameni au muncit ca sa primesti tu mura-n -gura nu stii.La un
simplu search ''lumini'' am avut n rezultate cum ar fi asta: setari-lumina-lighting-setup-t3760.html?hilit=lumini

Unele faceti umbra pamantului de pomana,daca nu ar fi acest forum ati spala wc-uri pe 5 mil nu v-ati zgarma in pussy pe zeci. :evil:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde cristina8686 » 22 Iul 2012, 16:42

pOCHAHONTASS ESTI O [edit] NU TIE IN SPECIAL TI AM CEERUT AJUTORUL TE BAGI IN SEAMA CA CHILOTII IN FUND?AM PRECIZAT SA IMI RASPUNZI TU?[...edit...].CA STAI SA TE TINA FETELE DE LA STUDIO PE BANII LOR SI [edit].SI PT CE SA ITI ZIC MULTUMESC CA NICIOODATA NU MI AI FOST DE FOLOS [edit].

Cod: Selectaţi tot
injuriile au fost indepartate - userul cristina a fost avertizat
acest post nu a fost sters pentru ca raspunsurile primite sa aibe inteles
cristina8686

Mesajde BlueLotus » 22 Iul 2012, 17:20

cristina8686 scrie:pOCHAHONTASS ESTI O [edit] NU TIE IN SPECIAL TI AM CEERUT AJUTORUL TE BAGI IN SEAMA CA CHILOTII IN FUND?AM PRECIZAT SA IMI RASPUNZI TU?[...edit...].CA STAI SA TE TINA FETELE DE LA STUDIO PE BANII LOR SI [edit].SI PT CE SA ITI ZIC MULTUMESC CA NICIOODATA NU MI AI FOST DE FOLOS [edit].

Wow...

Daca e sa ma iau dupa topicul: vorbit-urat-membru-imlive-t12665.html as zice ca suferi de boala asta: http://en.wikipedia.org/wiki/Coprolalia

Revenind la modul serios: ar trebui sa-ti pui in vedere ca obtii o tona de informatii de la oameni ca pocahontas, informatii la care n-ai avea acces altfel si care valoreaza enorm de mult, asa ca poate iti revizuiesti tonul. Totusi, nu suntem la usa cortului si nici pe centura. Poca are dreptate, e de bun simt (si apare chiar si in regulamentul forumului, cu care presupun ca esti de acord, din moment ce continui sa-l folosesti) sa cauti putin inainte sa pui o intrebare, altfel am tot repeta aceleasi discutii de n ori, iar userii care au informatia s-ar plictisi la un moment dat sa o tot repete. Pana la urma, de ce am petrece 10 minute scriind o informatie daca persoana care intreaba n-a petrecut nici 5 minute cautand-o pe forum? Doar timpul tau e valoros, al celorlalti nu?

Poca te-a ajutat fix acum, facand cautarea pe care tu te-ai lenevit sa o faci si dandu-ti linkul catre topicul care ti-ar putea fi de folos. Sau vroiai sa vina personal la tine acasa, sa vada ce lumini se potrivesc, sa se duca in magazin, sa le cumpere si sa ti le instaleze?

Si are dreptate, ia uita-te si tu putin la topicurile pe care le-ai deschis si in care cereai ajutor; in 13 topicuri deschise, ai multumit de doua ori (din care o data a fost in aceeasi fraza cu o noua intrebare, pentru raspunsul la care nu te-ai mai obosit sa multumesti), si ai primit ajutor destul de consistent cam in toate. Ti se pare normal si de bun simt? Chiar ma intreb de ce iti mai raspunde lumea, desi dupa faza asta, ma indoiesc ca o sa se mai deranjeze cineva, cel putin dintre cei care chiar stiu cu ce se mananca vchatul. Asta daca nu iti iei ban direct pentru limbaj, ceea ce nu m-ar mira.
BlueLotus
User Activ
User Activ

Mesajde IsaGlamChat » 22 Iul 2012, 17:55

Cum spuneam imi si demonstrezi ca esti doar o centurista care a descoperit un loc mai bun-vchatul, se vede de altfel si viteza cu care siteurile iti inchid/baneaza conturile.Nu mai vb ca pe la scoala probabil nu ai trecut de f mult timp.In privinta fetelor care ma tin pe mine gresesti iar,daca nu eram eu cu mintea mea ele se craceau pe sume infime,pe principiul pe care-l aveti toate fugitele din studiouri ca fetele dau de mancare patronilor ,eu imi castig banii muncind pentru ca ele sa faca bani,eu le dau lor si ele ma rasplatesc prin acel procent pe care-l impartim,fara mine si fara ce fac eu ele nu ar castiga nici sfert asa ca vezi-ti de problemele tale ,ai destule din cate se vede.
Postul ti-a aparut special ca sa vada toti cei care raspund, pe cine ajuta :wink:
bye, bye birdie :lol:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde mirely » 22 Iul 2012, 20:08

Eu nu o inteleg pe cristina8686, poate ca ea crede ca i se cuvin anumite informatii si ca cineva este dator s-o ajute sa ajunga la performante in domeniu.
Butonul de search eu cred ca este valabil pt oricine in special pentru userii noi de pe forum.
Din pacate la inceputurile mele nu exista acest forum.
Acum ... deja ajunge treaba la un nivel mai ridicat ...aceasta cristina8686..deschide multe topicuri ...fara a avea habar care este treaba cu aceasta munca.Dovada stau avertismentele luate pe site-uri...in curand nu o sa mai aiba pe ce sa munceasca .
Pocahontas imi pare rau ca ai primit acele injurii insa nu le meritai deloc...i-ai zis un adevar incontestabil. Tu iti cunosti adevarata ta valoare si desigur noi stim valoarea ta.
mirely
User Activ
User Activ

Mesajde exunknown23 » 22 Iul 2012, 20:14

eheeheee imi amintesc cand m-am apucat de vchat.... vreo 3 luni mi-a luat sa citesc cam tot forumul plus alte forumuri existente pe atunci... ce vremuri....imi luam notite de la fiecare Tread in parte, ca am memoria scurta
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Mesajde sunflower » 23 Iul 2012, 10:58

exunknown23 scrie:eheeheee imi amintesc cand m-am apucat de vchat.... vreo 3 luni mi-a luat sa citesc cam tot forumul plus alte forumuri existente pe atunci... ce vremuri....imi luam notite de la fiecare Tread in parte, ca am memoria scurta

Oooo daaaa... sunt multe topicuri f vechi interesante si care merita citite. Daca citesti tot forumul e imposibil sa mai ramai cu nelamuriri.
sunflower
User Junior+
User Junior+

Mesajde United Studios » 23 Iul 2012, 16:21

Cristina8686, taica-miu m-a invatat mai demult ca "gura bate curu'". In cazul tau, draga mea, zau ca ai dat-o cu mucii in fasole...

In ce ma priveste, niciun ajutor oferit persoanelor ca tine. Ever. Faci parte din categoria celor care, indiferent daca sunt modele sau "patroni", angajati sau angajatori, asa-zisii oameni ca tine murdaresc totul in jurul lor. Si, evident, mereu sunt altii de vina.
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 24 Iul 2012, 19:11

sunflower scrie:
exunknown23 scrie:eheeheee imi amintesc cand m-am apucat de vchat.... vreo 3 luni mi-a luat sa citesc cam tot forumul plus alte forumuri existente pe atunci... ce vremuri....imi luam notite de la fiecare Tread in parte, ca am memoria scurta

Oooo daaaa... sunt multe topicuri f vechi interesante si care merita citite. Daca citesti tot forumul e imposibil sa mai ramai cu nelamuriri.

sunflower, cu regret te contrazic. Uite, am recitit tot forumul si la intrebarea asta: not-t12667.html initiata tot de Cristina nu am gasit raspunsul. Ia zis sau nu iubitului ca are nevoie mai nou de lumini sexy pentru activitatea clandestina de vch? ;)
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde cookie.monster » 31 Aug 2012, 07:58

imi aduc aminte si acum experienta cu un spot proiector pentru reclame de strada :))) se vedea din fata blocului ca si cum era redlightdistrict la mine-n camera trebuia sa port ochelari de soare in fata calculatorului
cookie.monster

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj