Recomandare configuratie pc maxim 1400 ron

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Justine » 19 Iun 2015, 01:01

Multumesc mult de tot !
Totusi pe streamate e aiurea sa zic asa .. , nu e precum cei de la jasmin cu private room etc , acolo e doar sa platesti sa vorbesti si am stat ceva timp acolo dar degeaba .
Mi-ai putea recomanda un alt site gen cu " private room " sau care as putea fi in paralel cu jasmin , mai ales ca sunt baiat , ca am avut alte subiecte in care se discutau care siteuri mergeau cu altele , dar erau mai mult pentru fete ..
Am descarcat split cam dar nu cred ca am sa stiu sa-i fac acele setari ..
Ar fi oare mai bine daca am vorbi prin pm sa nu dam in alte subiecte aici sau o alta varianta ?
Multumesc mult de tot
Justine

Mesajde googlefun » 19 Iun 2015, 03:14

Mda, vroiam sa-ti spun ca mi se pareau cam mult cele 2 sites in free , mai ales ca incepator .Poti tine totusi jasmin ( cu toate ca nu cred sa faci bani in acest mod ,fiind necunoscut ) in member chat si streamate ,neavand de ales in free .

Nu la spit trebuie sa-i faci cine stie ce setari , ci la FMLE 3.1 .Nu ai cum sa nu te descurci , eventual pui 2 monitoare (sau un monitor mai mare ) la pc si " faci in oglinda" , ai acel video acolo .Unele lucruri trebuie sa inveti sa le faci singur , fiind singura modalitate de a invata si-ti va prinde bine oricum .Nimeni nu va sta sa-ti configureze asa ceva , asta se face la studio . :wink:

Eventual mai poti incerca Imlive ,daca mai vrei un alt site .

P.S Din pacate nu am asa de mult timp sa stau pe chat-uri .Cand sunt la pc , am treaba si mai intru doar pe forum .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Justine » 19 Iun 2015, 16:27

Am inteles , e in regula .
Multumesc mult pentru timpul acordat !
Justine

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări