NU RECOMAND S****** STUDIO NICIODATA

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Xena Rullz » 12 Iun 2017, 19:03

S********** studio promite multe...sunt niste prefacuti...fura bani de la fete ,NU RECOMAND NIMANUI ACEST STUDIO,am fost model aproape 2 ani si am crezut in ei ca o fata naiva ce eram.... Mi -au promis ca -mi vor da banii "cand o sa-i aiba" insa m -au ignorat ,cred ca nu sunt singura si nici ultima DIN PACATE caruia ii face faza asta...trist...va face sa aveti incredere in ei si va ia cu vrajeli..dupa va bat joc de voi...fetelor..nu puneti botul la vrajelile lor..nu mint,nu am absolut niciun motiv sa o fac ,sunt obligata sa las in review ca acesta ,nu vreau sa mai pateasca si altcineva asta:( niste oameni parsivi... Succes in cautarea unui studio ok...niciunul nu prea e ok..apropo...fiecare are chichitele lui...
NU VA ALATURATI ACESTUI STUDIO ...
INFORMATIA ESTE CEA MAI MARE PUTERE PE CARE O POATE DETINE UN OM!

Cod: Selectaţi tot
Modificat de Admin - scos nume studio - a se vedea regulamentul forumului
Xena Rullz

Mesajde Xena Rullz » 12 Iun 2017, 19:16

Serios? Asa ajutati voi fetele??! S****** Studio :))) !!!

Cod: Selectaţi tot
Modificat de Admin - scos numele studioului - vezi te rog regulamentul forumului
Xena Rullz

Mesajde MARKUS » 12 Iun 2017, 20:23

Nu stiu despre ce studio este vorba, insa nu incurajez astfel de practici. Daca urasc ceva este aceasta practica de a insela modele. Urmeaza sa duc o camapnie foarte agresiva impotriva studiourilor care insala modele si care expun tot felul de informatii mincinoase in campaniile lor de marketing.
Nu ma amestec in bucataria interioara a nimanui, nu ma intereseaza cum isi fac unii marketingul sau cum isi aplica managementul, insa inselatul modelelor ne afecteaza pe noi toti.
Drept urmare, rog cea care a intiat acest post, sa- mi dea un mesaj cu numarul ei de telefon. Te asigur de confidentialitatea convorbirii pe care urmeaza sa o avem. Vreau sa te invat sa ii dai in judecata si cum sa procedezi sa iti recuperezi banii.
Nu exista scuza pe care studioul sa o poata invoca pentru a nu- si plati modelul.
Va dau un exemplu care s- a intamplat in trecut intr- unul din studiourile noastre, exemplu care din pacate s- a repetat chiar astazi: un model a furat o camera video. Chiar daca am avut camere de supraveghere in studio. Am incetat colaborarea cu ea, am facut reclamatie la politie, i- au deschis dosar penal pentru furt. Cu toate astea am platit venitul modelului integral, desi a recunoscut ca a furat camera. Zilele ce urmeaza o sa revin cu detalii pe aceasta speta.

Orice model care a fost insealata de vreun studio, o rog sa imi scrie pe adresa markus@prostudio.ro
Promit sa o ajut sa isi recupereze toti banii pe cai legale si o asigur de confidentialitatea convorbirii mele cu ea.
MARKUS
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj