LJ o ia razna

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ice999 » 11 Oct 2016, 04:01

sau CE NAIBA MAI E SI "DOCLER"? Ati vazut si voi probail pe site, acea fereastra cu albastru, si daca o deschizi te duce pe un site cu "artisti". muzicieni, etc....Pe bune acum, ce naiba le-a venit??? Mi se pare deplasata rau chestia, chiar nu are nimic de-a face cu videochatul in sensul pe care il stim noi.Nu e de ajunsl ca traficul e cum e, mai baga si alte chestii sa distraga atentia membrilor!
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde WinXPfather » 11 Oct 2016, 04:58

WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde Anonymous2You » 11 Oct 2016, 09:23

ice999 scrie:sau CE NAIBA MAI E SI "DOCLER"? Ati vazut si voi probail pe site, acea fereastra cu albastru, si daca o deschizi te duce pe un site cu "artisti". muzicieni, etc....Pe bune acum, ce naiba le-a venit??? Mi se pare deplasata rau chestia, chiar nu are nimic de-a face cu videochatul in sensul pe care il stim noi.Nu e de ajunsl ca traficul e cum e, mai baga si alte chestii sa distraga atentia membrilor!

Informatia nu e oficiala inca, dar o sa fie un anunt in ianuarie, Jasmin se reprofileaza, datorita incasarilor mici. A incheiat un parteneriat cu Itunes si o sa devina serviciu de streaming muzica. Csf, n-ai csf. Eu deja mi-am mutat modelele pe bonga si cb, te sfatuiesc sa faci la fel.
Anonymous2You

Mesajde alexiss » 11 Oct 2016, 13:28

Cine nu intelege acel "ce naiba este DOCLER" si ce incearca ei sa faca , va dau un exemplu
http://www.yy.com
si listarea lor la bursa
http://www.nasdaq.com/markets/ipos/comp ... 1344-70972

Daca vor reusi , cu singuranta vor folosi newslettere sa aduca membrii si pe site-urile adult (livejasmin) , ca asa se monetizeaza fiecare resursa la maxim .

Succes la tras concluzii .

Alex
alexiss
User Activ
User Activ

Mesajde ice999 » 11 Oct 2016, 19:56

Informatia nu e oficiala inca, dar o sa fie un anunt in ianuarie, Jasmin se reprofileaza, datorita incasarilor mici. A incheiat un parteneriat cu Itunes si o sa devina serviciu de streaming muzica. Csf, n-ai csf. Eu deja mi-am mutat modelele pe bonga si cb, te sfatuiesc sa faci la fel.[/quote]

Hai ma pe bune??? Glumesti,nu?:))) de unde ai auzit tu "informatia" asta????
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde IsaGlamChat » 11 Oct 2016, 20:07

ice999 scrie:Informatia nu e oficiala inca, dar o sa fie un anunt in ianuarie, Jasmin se reprofileaza, datorita incasarilor mici. A incheiat un parteneriat cu Itunes si o sa devina serviciu de streaming muzica. Csf, n-ai csf. Eu deja mi-am mutat modelele pe bonga si cb, te sfatuiesc sa faci la fel.

Hai ma pe bune??? Glumesti,nu?:))) de unde ai auzit tu "informatia" asta????[/quote]

LS o ia razna dar nici tu nu esti departe...
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde Studio20 » 11 Oct 2016, 20:17

Anonymous2You scrie:
ice999 scrie:sau CE NAIBA MAI E SI "DOCLER"? Ati vazut si voi probail pe site, acea fereastra cu albastru, si daca o deschizi te duce pe un site cu "artisti". muzicieni, etc....Pe bune acum, ce naiba le-a venit??? Mi se pare deplasata rau chestia, chiar nu are nimic de-a face cu videochatul in sensul pe care il stim noi.Nu e de ajunsl ca traficul e cum e, mai baga si alte chestii sa distraga atentia membrilor!

Informatia nu e oficiala inca, dar o sa fie un anunt in ianuarie, Jasmin se reprofileaza, datorita incasarilor mici. A incheiat un parteneriat cu Itunes si o sa devina serviciu de streaming muzica. Csf, n-ai csf. Eu deja mi-am mutat modelele pe bonga si cb, te sfatuiesc sa faci la fel.

Asa este, si noi ne mutma pe Ceaiturbate ca Mongacasm e plin de romani in free.
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde ice999 » 11 Oct 2016, 20:27

Chiar nu se poate vorbi serios, fara glume si sarcasm? Nu fac bine nimanui si nimeni nu e interesat sa citeasca raspunsuri la misto care se vor sarcastice.
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde IsaGlamChat » 11 Oct 2016, 21:02

ice999 scrie:Chiar nu se poate vorbi serios, fara glume si sarcasm? Nu fac bine nimanui si nimeni nu e interesat sa citeasca raspunsuri la misto care se vor sarcastice.

Cat timp o sa scrii numai posturi in stilul tau caracteristic,astfel de raspunsuri vei primi.Zici ca esti nr 1 in Jasmin de te intereseaza asa mult soarta lor.Erai buna de admin :lol:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde eldiablo » 11 Oct 2016, 21:10

ice999 scrie:Chiar nu se poate vorbi serios, fara glume si sarcasm? Nu fac bine nimanui si nimeni nu e interesat sa citeasca raspunsuri la misto care se vor sarcastice.

Ice , la modul cel mai serios ...topicul tau nu putea fi luat in serios ..... "Chestia" care te-a uimit pe tine a fost gandita de cei de la Jasmin ( o echipa manageriala ) pentru ca in viitor sa aduca mai mult traffic DAR cum tu ne-ai dovedit de-a lungul timpului ca nu ai cunostinte "tehnice" nu s-ar fi ajuns nicaieri daca te luam in serios ...asa macar ne-am mai descretit fruntile putin si ne-am intors la ale noastre
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde GlamourFoto » 11 Oct 2016, 21:11

Haha Hahahae grav tare
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde ice999 » 11 Oct 2016, 22:44

Pai eram doar curioasa, de moment ce nu vad ce treaba are chestia aia cu domeniu :)))

Ok, acum puteti sterge topicul
ice999
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale