Putin ajutor pentru ImLive ar fi apreciat

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Zet666 » 03 Dec 2017, 08:04

Salut, suntem un cuplu(in viata reala) si de curand am inceput sa lucram pe ImLive(de1saptamana). Pentru mine(M), nu e ceva nou, am mai lucrat prin 2014, deci in mare parte stiu cu ce se mananca. Pentru ea, e ceva nou, la inceput a fost putin crispata, primele 2 zile, acum e foarte naturala. Am incercat absolut orice, de la orar(ziua 8 ore, noaptea 8ore), pana la sa stam atat nemiscati(cum am vazut 99%din cupluri pe site-uri), cat si naturali, gen joaca, excitat...cam ce facem noi in viata de cuplu de zi cu zi. :\ .. netul e destul de bun, camera logitech C920, dam stream in 1280x720, pc-ul e racheta, camera e fain aranjata, poze destul de bine facute la 4k+teaser profi. Discutam cu membrii/guestii, facem glume, nu dam nuditate in free(desi stim cu totii ca majoritatea cam asta vor si cer), pe langa marea parte din cuplurile de pe ImLive(care sunt 90% spanioli), cu riscul sa ne supraestimam, eu zic ca aratam destul de hot. Si totusi, la 0,98 / minut, am facut 40$, acum am sarit la 1.98....ei bine doar 10 dolari in 2 zile. :\ .. as vrea sa ajung la intrebarile mele...ori ImLive a inceput sa pice pe cupluri(avand in vedere ca in 2014 faceam la cuplu lejer 2000 per perioada), ori noi avem ceva gresit/facem ceva gresit. Am ajuns sa cred ca membrii prefera cupluri cu femei grase si urate, sani lasati(nu vreau sa ofensez pe careva daca citeste un cuplu care lucreaza pe ImLive), dar suntem cumva...perplexi. :\ .. orice ajutor/raspuns este highly apreciated. Multumiri in avans.
Zet666

Mesajde GlamourFoto » 03 Dec 2017, 12:01

Zet666 scrie: noi avem ceva gresit/facem ceva gresit.

Cel mai posibil.
Oricum Din auzite nu poate sa îți spună nimeni exact care sunt lucrurile care trebuie modificate.

Dacă nu merge și nu merge, schimba site-ul sau lăsa modelul sa lucreze la Single.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Mery24 » 03 Dec 2017, 12:56

Într-adevăr, e foarte posibil să nu faceți voi ceea ce trebuie, DAR te rog citește asta despre ImLive, și după tragi singur concluziile:

sfaturi-imlive-t16287.html

Mult succes! :)
Mery24
User Junior+
User Junior+

Mesajde Zet666 » 03 Dec 2017, 22:01

Mery24 scrie:DAR te rog citește asta despre ImLive, și după tragi singur concluziile: Mult succes! :)

Merci fain pentru raspuns. Acum ne punem pe citit :D
Zet666

Mesajde GlamChatStudio » 03 Dec 2017, 22:15

Zet666 scrie:
Mery24 scrie:DAR te rog citește asta despre ImLive, și după tragi singur concluziile: Mult succes! :)

Merci fain pentru raspuns. Acum ne punem pe citit :D

Pune-te pe facut conturi...pe alte site daca vrei musai la cuplu,in ultimii 2 ani nu am vzt nici macar un cuplu in HOF.
GlamChatStudio
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj