Ma puteti ajuta?!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde mrBen » 06 Dec 2013, 23:12

Salutari!
Sunt un tanar de 20 ani, nu am o situatie atat de buna financiara...(nevoie de bani, bla bla)
Ma tot gandesc de ceva timp daca sa ma angajez la un videochat sau nu :(
Nu prea stiu ce ar trebui sa fac, ca baiat... :oops: :oops:
Nu stiu daca m as descurca :(
Ce ar spune prietenii?!...
Cu toate astea am cateva prietene care fac videochat, nu sunt prea rusinate si totusi nu le-am spus intentia mea (cu toate ca am vrut, sa imi ofere niste sfaturi, dar mi-a fost rusine)...
Am un prieten care face ceva de genu(dar diferit, adica lucreaza la videochat dar nu activitatea pripriu-zisa)....el a spus ca m'as descurca.

Stiu ENG nivel mediu, sunt frumusel, cred :)....
:| :| :| :| :| :| :|

Ma puteti ajuta cu niste sfaturi, Va rog?!
mrBen

Mesajde GlamourFoto » 07 Dec 2013, 03:14

mrBen scrie:Ma tot gandesc de ceva timp daca sa ma angajez la un videochat sau nu :(
Nu prea stiu ce ar trebui sa fac, ca baiat... :oops: :oops:
Nu stiu daca m as descurca :(
Ce ar spune prietenii?!...
Cu toate astea am cateva prietene care fac videochat, nu sunt prea rusinate si totusi nu le-am spus intentia mea (cu toate ca am vrut, sa imi ofere niste sfaturi, dar mi-a fost rusine)...
Am un prieten care face ceva de genu(dar diferit, adica lucreaza la videochat dar nu activitatea pripriu-zisa)....el a spus ca m'as descurca.

Stiu ENG nivel mediu, sunt frumusel, cred :)....

Salut am sa incerc sa iti raspund eu pe rand la intrebarile tale,

- decizia ar trebui sa fie relativ simpla te gandesti ca la un oricare alt job si accepti oferta de angajare sau nu, asta daca esti multumit de ce se ofera.
- teoretic ( ca practic nu stiu nu am incercat, ) trebuie sa tii companie membrilor, marea majoritate vor fi barbati, Ce trebuie sa faci propriuzis? foarte probabil simularea actului sexual niste wanky wanky etc.
- Totul depinde de tine...
- Nu trebuie sa te intereseze ce spun prieteni, pentru ca nu prieteni iti dau bani sa te imbraci sa iesi in oras sa mananci etc. plus ca este alegerea ta daca ai sa le spui sau nu.
- Daca domnisoarelor care lucreaza nu le este rusine tie de ce ti-ar fi rusine ? mai ales ca nici nu ai inceput sa lucrezi, Inca un lucru de stiut este diferenta intre categorii Girls si Boys/gay
- poti lua de bun sfatul prietenului si poti incerca pan ala urma ce ai de peirdut ?

- engl mediu si frumusel = Zero, crede-ma conteaza de 10000 de ori mai mult determinarea, pentru ca am vazut multe modele cu engleza avansata si peste "frumusel" care se irosesc (rezultate canci) si pe partea cealalta am vazut modele asa zis "normale"/"banale" care au rupt au facut super performanta.

Recomand sa te duci la un studio si sa afli despre ce este vorba cu siguranta te vor lamuri mai bine decat o pot face eu printr-un replay, ( iti pot da sume, cerinte, program explica tot ce e necesar de stiut Exemple de alti performeri si tot asa )

Pana atunci iti urez spor maxim
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj