Program de tradus

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde anoniman84 » 17 Mar 2013, 20:02

buna, vreau sa lucrez pe un site, dar nu stapanesc bine limba engleza, un program de tradus instant exista?..vre-un plug-in care sa imi traduca textul din romana in engleza ? ..sau in alta limba...sau un site bun unde imi face o traducere cat de cat corecta...dar nu goolge translate..va multumesc.
anoniman84

Mesajde kytycat » 17 Mar 2013, 23:26

Limba engleza e o limba de circulatie internationala mura in gura nu se poate NIMIC tot vrei robotizat eu si faara sa vreau am retinut-o cu timpul doar uitandu-ma la filme in engleza,plus de asta nu crezi ca membru pleaca pana iti traduce ''programul ''cuvintele ce le scrii tu sau el?Traim intr-un veac grabit, o epoca a vitezei.nu te baza pe ''programe'' mai bine citeste niste cursuri.
kytycat
User Junior+
User Junior+

Mesajde Pumpy » 18 Mar 2013, 07:08

Unele site-uri au inclus in interfata programului cu care faci stream un translate , dar, cum spunea si kytycat , pune mana si invata , daca nu poti atunci este simplu, mergi si cautati un job , in videochat daca nu sti macar engleza un minim conversational nu vei face nici macar bani de biscuiti , mai ales ca, in ultima vreme se pune accent pe vorbit si nu pe scris!
Pumpy
User Activ
User Activ

Mesajde Adely » 18 Mar 2013, 11:50

Ai mesaj privat ;)
Adely

Mesajde most.silent » 18 Mar 2013, 18:28

totusi eu cred ca te poti descurca la inceput si cu google translate.
most.silent

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj