Profit videochat

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde analuxury14 » 05 Oct 2014, 13:47

Buna ..as dori sa imi deschid un studio videochat....dar as dori sa aflu..bineinteles aproximativ....care este profitul un studio..de ex pentru 6 fete.....
As dori sa stiu deasemena daca este nevoie de 3 administratori pentru cele 3 ture in care se lucreza.....sau cum se procedeaza?
Multumesc.
analuxury14

Mesajde spk_admin » 06 Oct 2014, 01:40

....... lol
spk_admin
User Junior
User Junior

Mesajde Smart » 06 Oct 2014, 05:56

Dar unde scrie ca trebuie sa fie si profit?..:)))
Smart
User Activ
User Activ

Mesajde Nord » 06 Oct 2014, 08:52

E o intrebare care nu are un raspuns , se pare ca va trebuii sa vezi aflii singur/a raspunsul daca va fi profit sau nu , si daca va fi cat va fi ! E ca si cum ti-ai deschide un restuarant si ai intreba patronii de restaurant din tara cam ce profit o sa faci tu , nimeni nu poate sa iti raspunda , raspunsul tine de foarte multi factori ......
Mult succes si sa auzim de bine !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde sirflorinus » 18 Oct 2014, 05:21

am raspuns inline...

Buna .. Buna :)

as dori sa imi deschid un studio videochat.... Bafta :)

dar as dori sa aflu..bineinteles aproximativ....care este profitul un studio..de ex pentru 6 fete..... exista studiouri cu 6 fete care au profit 50 k pe luna :)

As dori sa stiu deasemena daca este nevoie de 3 administratori pentru cele 3 ture in care se lucreza.....sau cum se procedeaza? E bine ca vrei sa faci 3 ture de la inceput. Asta inseamna, intr-adevar cum bine te-ai gandit, 3 admini. Daca nu cumva gasesti un robot care sa stea 24/7 :)

Multumesc. Cu placere
sirflorinus
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj