Probleme XLoveCam

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde theselby » 08 Mai 2013, 17:42

Inca de ieri, site-ul xlovecam experimenteaza niscaiva probleme serioase. Connect timeout, probleme de routing, etc.

Ultima de azi e:
Cod: Selectaţi tot
503 Service Temporarily Unavailable
nginx

I-a contactat careva sa afle ceva oficial de la ei ?
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde SAD^^EYES » 08 Mai 2013, 18:20

Sal theselby, se stie de problema, in mare este remediata... atacuri... au blocat ei anumite module, ipuri etc sa mai reduca din paguba...
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde trompi » 08 Mai 2013, 20:25

eu nici nu am reusit s aintru online de doua zile....faza e ca acum cand reusesc sa ma loghez nu pot intra online pt ca imi apare o eroare l flux manager, error 14 si and vreau sa setez la webcam selector deviceul apas pe set si nu imi zice ok, nu imi zice nimic....daca trec pe sipmlu fara flux manager merge dar daca aleg flux manager nu pto intr aonline...;bienteles ca am incercta sa le explic si degeaba am isntalat, dezinstalat si nimic....acum ma gandeam daca aveti o verisune mai veche sa-mi dati sa incerc ....
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde SAD^^EYES » 09 Mai 2013, 09:24

trompi scrie:eu nici nu am reusit s aintru online de doua zile....faza e ca acum cand reusesc sa ma loghez nu pot intra online pt ca imi apare o eroare l flux manager, error 14 si and vreau sa setez la webcam selector deviceul apas pe set si nu imi zice ok, nu imi zice nimic....daca trec pe sipmlu fara flux manager merge dar daca aleg flux manager nu pto intr aonline...;bienteles ca am incercta sa le explic si degeaba am isntalat, dezinstalat si nimic....acum ma gandeam daca aveti o verisune mai veche sa-mi dati sa incerc ....

Dezinstalezi complet, si apoi instalezi cu click dreapta si RUN as Administrator daca esti pe win 7 sau 8
vezi daca se rezolva
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde trompi » 09 Mai 2013, 14:07

nu merge sad.....;faza dura e ca fara flux manager daca intru cu HQ merge :P daca ma duc la show new sa setez pe flux manager imi spune ca nu e downloadat si ca sa il downloadez si daca e downloadat sa dua restart dar am dat de nspe ori restart.....si am incercat si ce mi-ai spus tu....nush ce sa zic, camdeodata am s alucrez pe HQ asta este bine ca pot sa lucrez
merci pt raspuns :wink:
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde RuxyDoll » 15 Mai 2013, 22:26

Ieri mi-a mers foarte bine , in schimb azi imi da toti membrii afara in 3 secunde si ma deconecteaza din free. Ma conectez foarte greu si toate private-urile sunt de 1 min. Ce se intampla? :shock:
RuxyDoll

Mesajde RuxyDoll » 17 Mai 2013, 07:02

Are cineva probleme astazi cu site-ul? Nu pot intra pe cont si nici pagina de modele nu se incarca. Nu de alta dar sa ma salvez de un infarct :shock:
Multumesc anticipat.
RuxyDoll

Mesajde SAD^^EYES » 17 Mai 2013, 07:40

Au fost probleme de dim, dar pare ok acum.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj