Probleme cu Xlove

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Cynthia » 01 Iul 2013, 07:46

Are cineva probleme in ultima vreme cu siteul Xlove?
De cateva zile numai imi intra membrii cu bani deloc, cand intra ii da afara sau stau la free fara sa vorbeasca deloc de parca nu sunt acolo. NU mi s-a mai intamplat cred ca de 1 an asa ceva. Vreau doar sa ma asigur ca nu este ceva de la mine. Totul a mers perfect perioada trecuta si dintr-o data parca mi-a murit tot. Multumesc frumos.
Cynthia

Mesajde SAD^^EYES » 01 Iul 2013, 08:27

Buna, ai fost sa raportezi la support ce ti se intampla? De cate zile patesti asa?
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde Cynthia » 01 Iul 2013, 10:59

SAD^^EYES scrie:Buna, ai fost sa raportezi la support ce ti se intampla? De cate zile patesti asa?

Am fost si cateodata imi da afara membrii de la pvt si imi scrie "Conection closed by remote server.". Este asa de 4 zile. Nu vrb nimeni la free, abia imi intra membrii si cand prind pv dupa 1-2 min ii da afara. Nu s-a mai intamplat asa de foarte mult timp. Acum o saptamana totul era ok. Dintr-o data l-a apucat. chiar nu stiu ce sa fac. Ei mi-au spus sa le spun cand se mai intampla sa le scriu mail dar degeaba. Imi spun ca o sa verifice. Ieri am facut in 4 ore 10 euro. :(
Credeti-ma ca stiu diferenta intre a nu merge si a fi ceva ciudat, poate probleme tehnice. Cand totul este ok si membrii vor nue hor cam sau exite moi atunci spun ca nu merge dar acum chiar este ceva foarte aiurea. Acum ceva ani mi s-a mai intamplat asa si am ajuns sa schimb Ip-ul si calculatorul sa mearga din nou. Virus nu am , calculatorul merge bine, internetul la fel, totul este ca de obicei numai ca nu stiu ce se intampla cu site-ul. Poate este ceva de la ei si nu vor sa spuna, de aceea am intrebat aici daca mai are si altcineva in utimele zile probleme. Multumesc frumos!
Cynthia

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj