Probleme trafic din cauza la webcam

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde hotboy » 21 Oct 2013, 19:20

Buna, am si eu o problema : Am un hadycam hd si un webcam Logitech Hd. In momentul in care ma conectez cu handycam in 10 min ajung la 400 guest plus foarte multi membrii, iar pe webcam nu depasesc 10 guest si maxim 1 membru. Care este motivul ? Pls daca stie cineva
hotboy

Mesajde mireya_sb » 23 Oct 2013, 13:27

Nu am eu foarte multe cunostinte, dar cred ca raspunsul este chiar in intrebarea ta. Chiar tu spui ca atunci cand intri cu handycam ai puhoi de guesti si membrii iar cu webcam-ul......mai nimic. Eu o vad clara treaba....intrii cu handycam si gata. Totusi banuiesc ca conteaza si pe ce site-uri stai, cerintele fiecaruia.......
Un motiv o fi........poate o sa te lamureasca cineva mai bine....pana atunci lucreaza cu handycam , parerea mea....
bafta acolo $$$$$
mireya_sb
User Junior+
User Junior+

Mesajde dragica1 » 23 Oct 2013, 18:32

Buna intrebare,raspunsul il vei putea primi doar de la reprezentantii site-ului respectiv...daca problema respectiva o ai pe livejasmin nu este o noutate,am vazut destule modele care erau online,chiar in privat,cand voiam sa intru la ele in room imi arata ca este offline si ma trimitea pe pagina principala(nu avea nici o legatura cu banarea tarii)...toate au webcam Logitech C920.
dragica1
User Junior
User Junior

Mesajde hotboy » 23 Oct 2013, 23:07

mireya_sb scrie:Nu am eu foarte multe cunostinte, dar cred ca raspunsul este chiar in intrebarea ta. Chiar tu spui ca atunci cand intri cu handycam ai puhoi de guesti si membrii iar cu webcam-ul......mai nimic. Eu o vad clara treaba....intrii cu handycam si gata. Totusi banuiesc ca conteaza si pe ce site-uri stai, cerintele fiecaruia.......
Un motiv o fi........poate o sa te lamureasca cineva mai bine....pana atunci lucreaza cu handycam , parerea mea....
bafta acolo $$$$$

Problema la handycam este ca atunci cand intru toti mi-au zis ca se vede in poze, cu toate ca la mn se vede f bine, stau numai pe jasmin.
hotboy

Mesajde hotboy » 23 Oct 2013, 23:09

dragica1 scrie:Buna intrebare,raspunsul il vei putea primi doar de la reprezentantii site-ului respectiv...daca problema respectiva o ai pe livejasmin nu este o noutate,am vazut destule modele care erau online,chiar in privat,cand voiam sa intru la ele in room imi arata ca este offline si ma trimitea pe pagina principala(nu avea nici o legatura cu banarea tarii)...toate au webcam Logitech C920.

Am vb cu reprezentantii site-ului, le-am si demonstrat si raspunsul a fost : va trebuie mai multa lumina. Nu stiu care e legatura din moment ce doar schimb camerele web, nu si camera unde fac videochat.
hotboy

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj