Probleme Lj

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde sandra789 » 14 Mar 2014, 11:11

Buna,
Sunt cam noua pe aici, dar va citesc de cateva luni bune, de cand m-am apucat si eu de treaba individual de acasa, si am nevoie de ajutor.
De cam o saptamna primesc o eroare "general error" o data la 15-20 min dupa logarea pe softul Lj. Cateodata doar atat imi apare, dar in unele dati e urmata de ceva de genul "imposible to set cam parameters, default is already in use" si mi se blocheazasoftul si trebuie sa ies. Patesc la fel si daca sunt in privat. Am vorbit cu suportul de n ori si am reinstalat tot ce se putea reinstala si la fel patesc :( e frustrant deja si incep membrii sa se planga si sa imi spuna ca ii jecmanesc. A mai patit cineva asa ceva? Any advice for a newbie? Multumesc anticipat :)
sandra789

Mesajde mnn » 14 Mar 2014, 19:09

verifica-ti internetul,cred ca ai probleme la el! daca lucrezi pe laptop baga-i firul in spate..problemele pe care le-ai enuntat sunt probleme de conectivitate la internet.spor acolo
mnn
User Activ
User Activ

Mesajde sandra789 » 15 Mar 2014, 11:18

Multumesc frumos de raspuns. Citisem intre timp alt post pe subiectul asta dar nu am apucat sa raspund. Da, intradevar de la net era :) am rezolvat. Spor si voua :D
sandra789

Mesajde nudaunume » 15 Mar 2014, 15:34

Buna ! Fix problema asta am avut-o si eu ...am sunat la cei cu internetul sa-mi trimita o echipa sa verifice ...intr-adevar ,de la net era :)
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj