Probleme Soft AdultWork!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde MagicGStudio » 07 Dec 2011, 02:34

Sal
Am formatat si instalat 3 pc-uri noi cu Windows Xp Sp3 cu Liceente,am facut toate update'urile..am instalat cam tot ce trebuie..iar cand instalez pe toate cele 3 pc-uri Softul de AdultWork (JustCamIt)si aleg Sunetul se restarteaza toate cele 3 pc-uri automat:((.
Aveti Idee de la ce poate sa fie?un conflict de drivere?
S'a mai intamplat cuiva?
Ms Frumos
MagicGStudio

Mesajde sorcerer » 13 Dec 2011, 18:45

Salut,

Cel mai probabil de la un driver, probabil cel de sunet .
Verifica dumpurile pe care si le face windows la restart cu un program gen bluescreeview . Iti fa spune ce fisiere provoaca restartul iar in felul asta vei sti despre ce driver e vorba .

Numai bine .
sorcerer

Mesajde Niko » 18 Ian 2012, 04:27

Stie cineva daca pe AdultWork poti avea 2 conturi ? eu am deja unul la studio , vreau sa imi mai fac inca unul pe care sa lucrez de acasa.
Niko

Mesajde lovejuice » 18 Ian 2012, 11:38

Niko scrie:Stie cineva daca pe AdultWork poti avea 2 conturi ? eu am deja unul la studio , vreau sa imi mai fac inca unul pe care sa lucrez de acasa.

nu ai voie cu 2 conturi
lovejuice
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj