probleme cu imlive

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde samysha » 26 Apr 2006, 22:38

Sal everyone,poate cineva sa ma ajute shi pe mine cu imlive.....abia m am inregistrat la ei..am trimis documentele...mi a mai ramas doar sa fac o poza administrativa...si cea de profil..dar surprise..dupa ce ii dau allow la camera imi da o eroare de genul"object doesen't support this property or method"...stie cineva despre ce e vorba? thanks
samysha

Mesajde Gee01 » 27 Apr 2006, 11:16

Eu te sfatuiesc sa dai e-mail la ei, am avut si eu o problema de genul si m-au invatat la vremea respectiva pas cu pas ce trebuie sa fac...si a mers dupa ;)
Gee01

Mesajde samysha » 07 Mai 2006, 22:43

Ok..thk alot...am incercat si varianta ta....ce ajutor mi au dat ei..pot spune ca nu m a ajutat delok..anyway..nu prea mai stiu ce sa fac,cred ca o sa renunt la a mai incerca..nu am alta varianta:(
samysha

Mesajde Roco » 08 Mai 2006, 02:55

samysha scrie:Sal everyone,poate cineva sa ma ajute shi pe mine cu imlive.....abia m am inregistrat la ei..am trimis documentele...mi a mai ramas doar sa fac o poza administrativa...si cea de profil..dar surprise..dupa ce ii dau allow la camera imi da o eroare de genul"object doesen't support this property or method"...stie cineva despre ce e vorba? thanks

Insista cu e-mail la ei si iti vor spune ei pas cu pas ce trebuie sa faci dar trebuie sa le descrii problema exact. Eu am avut o problema similara si era de la softwareul de la java. dar din pacate nu mai am e-mailu de la ei sa-ti pot spune ce trebuie facut.
Succes :)
Roco
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj