Probleme IMLIVE

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde BabyMe » 28 Noi 2012, 19:41

incerc sa ma loghez si primesc aceasta eroare...mai intampina cineva aceasta problema? nu stiu daca e de la ei sau de la mine...

Server Error500 - Internal server error.
There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

later edit: si-a revenit intre timp...repede ma mai panichez :))
BabyMe
User Junior+
User Junior+

Mesajde claus7577 » 29 Noi 2012, 11:34

Da am avut si noi aceeasi problema acum observ ca sa remediat situatia...de cand au mutat server-ul au numai probleme....
claus7577

Mesajde claus7577 » 09 Iul 2013, 21:39

Buna! Astazi mi-a aparut o problema daca ii pot spune asa pe ImLive,cand ma loghez pe site in coltul stanga al imaginii video apare "!" semnul exlamarii "click here" imi spune ceva legat de splitul video cum ca nu ar fi bun.Problema a aparut astazi dupa-amiaza.Lucrez cu e2esoft ca split video.
claus7577

Mesajde JustModel » 11 Iul 2013, 07:31

ei, pe naiba!
acolo scrie ca spliterul face calitatea imaginii mai scazuta si te sfatuieste binevoitor sa folosesti doar camera, fara spliter. La traficul lor furtunos de membri platitori, ce altceva mai poti face? Doar sa stai pe un singur site - imlive!
(sper toata lumea intelege sarcazmul)
in ultima vreme cam toate siturile fac spuma la gura....lucrati doar pentru noi. Da numai spuma....ce daca ziceau altfel. de exeplu, fetele, daca lucrati exclusiv pe situl nostru noi sa propunem...well aici deja depinde de fantezie, dar un +5% si o pozitionare mai sus pe lista, ar convinge multa lume, dar asa
dlar blablalbla... :?
JustModel
User Activ
User Activ

Mesajde Camcandy » 11 Iul 2013, 10:26

Pai sa gandit jasminul...dar numai ca in loc de plus este minus :)
Camcandy
User Junior
User Junior

Mesajde JustModel » 11 Iul 2013, 11:19

mda, Candy))
haz de necaz
JustModel
User Activ
User Activ

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri