Probleme cu imaginea pe cam-hot

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde stefania » 21 Mar 2011, 14:49

recent am problema cu imaginea pe cam-hot.. toti clientii se plang ca ma vad blurata, pixelata..
si cu toate astea eu nu am schimbat nimic... am acelasi pc, aceasi conexiune internet... si nu am nici o pb cu imaginea pe alte site uri....
doar pe cam-hot am aceasta pb si evident ca nimeni nu mai vine in pv....

precizez ca am vb cu sportul tehnic de la site si au sp ca ei nu am schimbat nimic la site.. si ca ar fi de la internetul meu si ca cica sa mi rezolv problema.. ha

mai are cineva problema asta? ce as putea face?
stefania
User Junior+
User Junior+

Mesajde stefania » 25 Mar 2011, 14:04

wow, chair nu stie nimeni? chair nu s a mai confruntat nimeni cu problema asta? acum cei de la cam-hot mi au blocat contul, pentur ca , cica, nu ma pot lasa sa lucrez pe site ul lor cu o astfel de imagine.. si ca mi dau drumul la cont doar cand imi rezolv problema...
va rog frumos, cine stie...sa mi dea si mie un pont despre ce as putea face
multumesc
stefania
User Junior+
User Junior+

Mesajde theselby » 25 Mar 2011, 17:09

Din ce observi, probabil nu s-a confruntat nimeni cu asa probleme.
Insa, cat timp inca ai fi avut contul deschis, ai fi putut sa testezi site-ul doar cu camera sau cu alte splittere ... macar ai fi remarcat daca se comporta la fel sau nu.

Noh, imi pare rau pentru contul tau, insa asa ceva noh, n-am patit.

Ar mai fi varianta in care stergi de tot tot cache-ul din PC legat de cam-hot, inclusiv tot cache-ul ce-l salveaza flash-player-ul (in %AppData% --> Macromedia ... cred) legat de acest site, si sa incerci din nou.
theselby
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj