Probleme firstchoicepay???

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde FloareDeColt » 22 Mai 2017, 21:56

Buna tuturor. Azi de mai multe ori cand am incercat sa ma loghez pe firstchoice era "salvat" la email unul f ciudat (nu al meu)..apoi s-a schimbat la urm logare..si tot asa de fiecare data. Doar ciudatenii, adrese de care nu am habar si care SIGUR nu au fost tastate din telefonul meu. Uneori, site-ul aparea in greaca/rusa. Ceva f ciudat. Ati patit la fel? In seara asta, banii au intrat (de pe Jasmin), si i-am scos, dar tot persista problema la logare. Stiti ceva? A vorbit cineva cu ei? Poate fi acelasi pericol ca acum multi ani, cu E-Passport? Am vorbit cu adminii de la Jasmin, dar ei nu pot face nimic, desi le e cunoscuta problema. Multumesc.
FloareDeColt

Mesajde GlamourFoto » 23 Mai 2017, 01:18

Ai grija la phishing sa nu ramai fara $$
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde FloareDeColt » 23 Mai 2017, 08:14

De ramas fara bani n-am cum, ca i-am scos.Am vorbit cu cei de pe Jasmin si au zis ca pe viitor pot retine plata/platile daca sunt probleme..atat timp cat le dai un e-mail. Asteptam sa vedem ce zic cei de la FirstChoicePay (multumesc lui googlefun ca a intrebat direct ''sursa'').
FloareDeColt

Mesajde TheUnderDog » 24 Mai 2017, 02:06

Bună,

Exact același lucru l-am pățit și eu. Pagina îmi apărea În ceha (cred) și un email ciudat cu cz la urma. Am dat google search la acel email și nu a fost găsit niciun rezultat.
Mai umblu și când accesez iar pagina, îmi apare un email romanesc mai exact oana_enake@yahoo.ro. Nu am avut nicio problema cu scosul banilor, nu am deschis niciun email, niciun fișier nu am downloadat (totul s-a întâmplat pe telefon). Nu am idee ce poate fi
TheUnderDog

Mesajde YS4 » 31 Mai 2017, 22:34

Salutare ,
Pe mine m-au ars pe CamContacts am asteptat plata dar....nimik am trimis mail si...

We sent your payment on 22 May. On 22 May the FirstchoicePay account that was linked to your CamContacts account was the one with ID 62****, which is where we sent the payment.

If you have any problems with your FirstchoicePay account with ID 62**** you will need to contact the FirstchoicePay customer service team.

Am vb cu cei de la FirstchoicePay le-am spus povestea .....dar nimik greseala a plecat de CC nu inteleg cum de a put schimba id FirstchoicePay fara sa primesc mail ......-000$
YS4

Mesajde HeyAnna » 01 Iun 2017, 13:46

Buna tuturor, astazi mi-a aparut o problema cu paymentul pe care nu am mai avut-o pana acum. In dreptul platii trimisa de myfreecams imi apare REJECTED. Am incercat sa iau legatura cu ei la telefon, prin chat..nici o sansa, iar la email imi trimit doar mesaje instante ca nu ma lamuresc.
Banii s-au intors la myfreecams sau au ramas in firstchoice pay?
HeyAnna

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj