Probleme cont payoneer

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde izabela86 » 06 Noi 2015, 18:12

Buna! Am probleme cu contul de payoneer pe jasmin. Am facut un cont de payoneer,am primit cardul acsaa,l-am activat,iar in contul de payoneer este totul ok. problema este la jasmin,unde imi spun ca nu gasesc nici un cont de payoneer. Adresa de email de pe jasmin etse una,iar cea de pe paqyoneer este alta. Ce sa faca ca sa pot primii banii pe contul de payoneer? Am 600 $ la ei si nu pot sa ii iau.Trebuie facut alt cont?! Suportii lor sunt cam aerieni....
izabela86

Mesajde GlamourFoto » 06 Noi 2015, 19:54

Daca ai facut contul payoneer prin livejasmin putin probabil sa nu apara pe site si sa nu se poata face plata.

Daca ai facut contul payoneer singura ( pe siteul payonner.com ) ca sa primesti banutii, trebuie sa selectezi ca si metoda de plata payoneer si sa atasezi cardul payonner in contul de model / studio de pe Jasmin ca sa poata face plata.

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde izabela86 » 06 Noi 2015, 21:47

L-am facut singura independent/separat de livejasmin,nu prin intermediul lor. Au zis ca trebuie sa corespunda adresele de email (cea de jasmin cu cea de payoneer) Am cerut si schimbarea adresei de pe jasmin sa fie aceiasi cu cea de la payoneer. Acum astept sa vedem ce mai vor. Dureaza intre 24-48 h ca sa schimbe parola pe jasmin. Am selectata metoda de plata payoneer si aparea accepted cu verde pe jasmin,insa nu ma gasesc in baza de date....
izabela86

Mesajde eldiablo » 08 Noi 2015, 02:00

1.De ce ai cerut schimbarea parolei pe Jasmin ?
2. Este posibil ca atunci cand ai ales ca metoda de plata payoneer sa fi bagat adresa de mail cu care te loghezi pe Jasmin si atunci se explica tot pentru ca aia nu este adresa de payoneer
3.Sa-ti schimbi adresa de mail de pe jasmin si sa o inlocuiesti cu cea de la payoneer nu cred ca merge

Singurul lucru pe care il poti face este sa trimiti un mail la payinfo@jasmin.com in care sa intrebi ce este necesar sa le trimiti ca sa primesti banii pe contul tau de payoneer : contuldepayoneer@blabla.com pentru ca undeva ai facut o greseala si metoda ta de plata este setata gresit
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde izabela86 » 08 Noi 2015, 23:31

Le-am dat 3 email si nu imi spun decat ca este o eroare cu contul de payoneer si ca adresa de email a contului nu exista..... atata stiu sa imi spuna...
izabela86

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj