Problema streamray

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde krakadil » 26 Noi 2012, 05:21

salutare! o cunoscuta se ocupa cu videochat are o problema cu streamray,am incercat sa o ajuta dar fara rezolvare, clientii sunt aruncati din chat,foarte multe crash la browzere, poate cineva s-a intimpinat cu o astfel de problema?
problema in hardware nui,cu usurinta ruleaza 7programe si nu am intimpinat probleme cu ele,insa daca se conecteaza la streamray se incep probleme,ma gindeam ca poate PC e supraincarcat,am lasat doar 2-3 programe active si nimic
este posibil la streamray de folosit program de genul cum e la jasmin,myfreecams?
krakadil

Mesajde GlamourFoto » 29 Noi 2012, 14:17

krakadil scrie:este posibil la streamray de folosit program de genul cum e la jasmin,myfreecams?

Nu cei de la Streamray nu au soft dedicat ca cei de la jasmin / mfc dar totusi te poti conecta cu ajutorul Adobe FMLE pentru a transmite in HD pe site.

Spor acolo.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj