Problema streamate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ro8motor » 06 Ian 2015, 02:11

Buna, de vreo 2 zile un model se plange ca membrii din camera pleaca fara nici un motiv, am stat langa ea si am vazut si eu. Un membru fidel i-a dat mesaj ca intra la o anumita ora, a intrat cateva secunde dupa care a iesit, a mai facut asta de vreo 2 ori dupa care nimic, nici macar sa mai raspunda la mesaj. Se poate sa fie scosi asa fara motiv din camera?

O alta problema daca ii caut numele la search imi apare ca nu gaseste nimic si nici pe pagina nu o gasesc, nici debanata nici cu proxy, nicicum.

Pana acum ii mergea destul de bine de azi traficul e mort, toti ies din camera.

A mai patit careva?
ro8motor

Mesajde JustModel » 06 Ian 2015, 08:10

Asta se poate intimpla atunci cind modelul are o tara banata. Debaneaza orice ai banat acolo si vezi ce se intimpla timp de citeva zile. Plus verifica cum lucreaza adobe de pe contul de studiou. In privinta riscului ca o vede vreun romanash, stai linistit. Din romania este foaaaaarte complicat sa vezi modelul online. Maximum poza de profil. Iar orice proxi gasit, la a doua incercare, nu mai merge.
JustModel
User Activ
User Activ

Mesajde ro8motor » 06 Ian 2015, 16:04

O sa incerc asa sa vad, multumesc de sfat
ro8motor

Mesajde ro8motor » 08 Ian 2015, 01:03

aceeasi problema si astia de pe site nu raspund la mail
ro8motor

Mesajde ro8motor » 08 Ian 2015, 01:50

suportul de pe streamate e de tot rahatul, mie nu imi raspunde nimeni dar i-au raspuns modelului care s-a plans si ea:

If a customer is having an issue with their account or billing then you need to tell them to come talk to support so we can fix it. I cannot fix or change anything without the account holders permission anyway so that is the best way to handle anyone who is telling you they are having a problem.

Streamate Performer Support
smsupport@streamate.com

On Sun Jan 04 17:12:22 2015, ...... wrote:
> hello, could you please tell me why members get kicked out of my room
> constantly? even from private shows? this affected my rating
> because some got mad because of this issue, please let me know what
> should i do to solve this problem.
> Regards,

:|
ro8motor

Mesajde googlefun » 08 Ian 2015, 03:43

ro8motor@
Nu cunosc motivele , dar nu te mai agita ca Streamate NU are serviciu support ,cum poate esti obisnuit pe alte sites ,gen jasmin unde te dai la barfa cu ala , il intrebi cate in luna si-n stele .Adica ala nu va comunica cu tine in chat in veci si nici nu va intra in room sa-ti spuna cum te vezi /daca te vezi .
Nici daca incalci regulile nu va intra un SYS-ADMIN sa te atentioneze .Te vei trezi cu un e-mail , atata tot .
Te obisnuiesti cu sistemul - sau renunti - neavand optiuni prea multe .
Bafta acolo .

P.S. " .......vezi ca au contact si pe yahoo: lizzzerd1@yahoo.com mailul pt Romania: romania@streamate.com si pe skype romania.streamate " >>>> by cobra1981@ (16 Mar 2010)
googlefun
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj