Problema cu site-ul Xlove

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Ruxandra » 27 Mar 2012, 14:59

De ceva vreme (cam 1 saptamana) numai imi merge deloc pe Xlove. Am foarte multi membrii cu bani dar nu vorbesc sau ii da afara in 3 secunde din free chat. Am facut in 5 ore 7 euro. De la model de top care faceam minim 50 de euro pe zi am ajuns sa fac 10 euro. Ori nu vrb si ies de la free imediat ori vin la pv foarte foarte greu si stau 1 min. Este de la mine sau se intampla si la voi? NU stiu ce sa mai fac si nu stiu motivul. Mentionez ca sunt printre primele la rating. Multumesc!
Ruxandra

Mesajde Ruxandra » 28 Mar 2012, 22:15

Avand in vedere ca nu am primit nici un raspuns nici macar un da sau nu, este de la mine. Vroiam doar sa stiu daca ar putea cineva sa imi deconecteze membrii de la pvt pentru ca ei ma acuza pe mine ca ii dau eu afara dupa 1 min de pvt. Am facut acum 2 zile 40 de pvt-uri si am luat 45 de euro, adica jale pentru ca am numai 1 min maxim 2 la fiecare pvt in parte. Se pare insa ca nimeni nu are problema asta.
Ruxandra

Mesajde mireya_sb » 29 Mar 2012, 00:19

ai incercat sa vorbesti cu adminii?? sa le explici problema? Poate e ceva de la ei. Nu stau pe xlove.....dar cam acelasi lucru l-am patit pe jasmin...sorry ca nu te pot ajuta mai mult, poate apare cineva cu raspunsuri pozitive......... bafta $$$$
mireya_sb
User Junior+
User Junior+

Mesajde moni » 29 Mar 2012, 10:23

Buna
Stai linistita nu numai la tine se intampla acest lucru si la mine este la fel adica intra membri cu bani la free chat si or nu vorbesc or i da afara la cateva secunde si cand vin la p[vt i da afara la 1 min-2 .M am gandit ca este de la internetul meu dar mai cunosc fete de pe xlove si la ele se intampla la fel .Sa peram ca isi revine pupici .:*
moni
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj