Problema payoneer

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde inna012 » 04 Mar 2014, 01:18

Buna! Mi-am comandat prin intermediul site-ului livejasmin un card payoneer. Am fost anuntata ca voi primi cardul intre 17-24 februarie, si... ei bine, nu a sosit nici in momentul de fata. Intre timp am primit mailuri in care site-urile pe care lucrez m-au anuntat ca mi-au virat banii pe card. Am intrat in contul de la payoneer si nu imi arata nici un ban, asta pentru ca probabil nu am continuat demersul pe mail pentru a-mi intra pe card? Mi-am comandat un card nou, banuiesc ca nu avea rost sa mai astept dupa cardul vechi, ca nu mai ajunge in veci. Intrebarea e... am pierdut banii respectivi? unde sunt banii de fapt? inca sunt la site-uri? Daca imi vine cardul nou, imi vor intra banii respectivi pe el cand voi da load? sau raman pe cardul vechi? Nu inteleg..
inna012

Mesajde mimy » 04 Mar 2014, 02:27

indiferent daca ti-a venit sau nu cardul banii apar in contul payoneer cu cardul neactivat. si nu ii poti scoate. eu zic ca e prea devreme sa te impacientezi ca nu o sa mai ajunga niciodata cardul, eu zic ca in 2 saptamani ajunge. daca nu , contacteaza-i pe cei de la payoneer daca au emis vreun card pe numele tau si cand il poti primi. bafta
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde inna012 » 04 Mar 2014, 16:06

eu zic ca am procedat bine cerandu-le celor de la payoneer sa-mi trimita un card nou, avand in vedere ca au trecut 5 saptamani si nu l-am primit..
inna012

Mesajde biancageo30 » 29 Mar 2014, 18:08

buna, la US Payment Service Questionnaire la casuta Provide a detailed explanation of your source of income and/or business type ce ma sfatuiti sa scriu? Va multumesc
biancageo30

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj