Problema cu LIVEJASMIN

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde nikunik14 » 20 Sep 2012, 18:09

Buna

Incerc de 2 saptamani sa pun poze noi pe jasmin dar or erau prea pixelate or neclare m-am ocupat am facut altele dar rezolutia e foarte mare si cand incerc sa le micsorez or arat prea deformata ori in parti se vede ca si cum am facut poza in crop...am mers la support de n ori ..unu ma lua cu ce browser folosesc altul cu adobeflash player..altul ca poza nu trebuie sa suporte nici o modificare....cu alte cuvinte nu am primit nimic concret..rezoltutia la pozele mele este de 3168x4752 pixeli am facut diferite combinatii sa restrang rezoltutia la 1280x1725..dar mereu am acelasi rezultat help please..Multumesc anticipat!!
nikunik14

Mesajde GlamourFoto » 20 Sep 2012, 21:39

Nu urci fotografiile la raportul cerut de cei de la jamsin, si anume 4 x 3, iar la rezolutia mentionata de tine si anume 3168x4752 ai camera intoarsa in modul portret.

Imagine

Cropul respectiv il poti obtine cu o multitudine de softuri programe ,
http://en.softonic.com/s/picture-cropping-software
ar mai fii de mentionat FastStone Photo Resizer
Gimp care e tot free / photoshopul care nu e free,

Succes acolo

P.S. au mai fost discutii pe aceasta tema
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }