Problema de conectare pe livejasmin!

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde mirceaks » 02 Noi 2008, 16:40

sunt nou in domeniul videochatului ,lucrez de aproximativ o luna cu livejasmine.pana acum 3 zile toate au mers bine.de 3 zile nu mai merge sa intru pe site imi da eroarea:
Connection Interrupted
The connection to the server was reset while the page was loading.
The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try again.
P.S am incercat sa intru de pe alt calc si merge,dar de pe calc meru nu pot sa intru pe jasmin,daca poate cineva sa ma ajute.Thank
mirceaks

Mesajde SAD^^EYES » 02 Noi 2008, 18:11

Salut, bine ai venit pe forum.
Poti incerca un System Restore la o data cand calculatorul era ok.

Bafta
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde mirceaks » 02 Noi 2008, 22:23

am formatat calculatorul de 2 ori si tot nu merge,la firma de internet am sunat si o zis ca internetu imi merge bine;singurul site care nu merge ii livejasmine,am folosit proxy si pot sa intru in cont,deci contu de pe livejasmine ii bun.cred-ma am incercat cam tot ce pot face si tot nu merge sa intru de pe ip meu.daca poate careva sa ma ajute,v-as fi foarte multumitor
mirceaks

Mesajde mirceaks » 04 Noi 2008, 14:55

Pana la urma problema a fost din cauza firmei de internet,au blocat niste situri,dar acum merge din nou :D
mirceaks

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj