Problema conectare pe JasminCam

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde moncho88 » 06 Sep 2013, 13:07

se conecteaza pentru 3-4 secunde si apoi ma deconecteaza si imi apare aceasta eroare "Broadcasting error".
Are cineva idee cum pot rezolva aceasta problema?
moncho88

Mesajde GlamourFoto » 06 Sep 2013, 13:51

Ultima oara cand am observat acest comportament a fost chiar dupa update,

Chestiile facute care au rezolvat problema:
- modificate persmisiunile din firewall
- avut grija cu softul de split, acum nu mai stiu care din aceste doua lucruri au "remediat" problema prima a doua sau ambele? Pentru ca am intrat am facut in 1-2 min am vazut ca merge si am iesit.
Daca cele mentionate mai sus nu functioneaza dezinstaleaza softul, sterge orphan registry si reinstaleaza.

Spor acolo sper sa-ti foloseasca.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde moncho88 » 06 Sep 2013, 14:31

Tot am probleme cu Conectarea... :(
moncho88

Mesajde adelina22 » 10 Sep 2013, 12:09

Buna! si eu am probleme cu conectarea ( aceeasi eroare ) si am vorbit cu suportul. Au spus ca au o problema la care lucreaza ( de o saptamana ?!? ). Mi-au recomandat sa stau din browser, dar din browser site-ul pica dupa cateva minute si pierd pvt. Nu inteleg modelele care apar online acum stau toate din browser sau merge softul doar la unele persoane si la altele nu?
Spor!!!
adelina22

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj